"Królowe życia". Laluna świętuje 19. urodziny córki. Laura to prawdziwa piękność

Laluna z "Królowych życia" pochwaliła się przygotowaniami niespodzianki dla córki. Celebrytka zadbała o odpowiednie dekoracje i wykwalifikowanego kucharza w kuchni.

Laluna z "Królowych życia" na początku występowała w programie ze swoją nastoletnia córką Laurą, ale to szybko się zmieniło. Co słychać u dziewczyny? Laluna zdradziła, że właśnie szykuje dla niej przyjęcie urodzinowe. Córka celebrytki właśnie skończyła 19 lat.

Zobacz wideo "Królowe życia". Adrianna rozjaśnia tatuaż. "Ale ból"

"Królowe życia". Laluna pokazała przygotowania do urodzin córki. Postawiła na srebro i czerwień

Katarzyna Alexander znana jako "Laluna" uwielbia media społecznościowe i regularnie publikuje prowokujące zdjęcia na Instagramie. Bohaterka "Królowych życia" nie kryje się z zamiłowaniem do medycyny estetycznej i często wywołuje skrajne emocje kolejnymi zabiegami, którym się poddaje. Ostatnio przed położeniem się na stół chirurga, zgłosiła się do jeden z federacji freak fight, aby zawalczyć w oktagonie, z którego wyszła ze złamanym nosem. Laluna z pewnością nie boi się kontrowersji, a można śmiało uznać, że wręcz ich łaknie. W przypadku swoich bliskich kobieta jest dużo bardziej powściągliwa. Nie pokazuje w sieci rodziny i życie prywatne zachowuje z dala od blasku fleszy. Jej córka Laura, która jest jej oczkiem w głowie, rzadko pojawia się w mediach społecznościowych. Z okazji 19. urodzin nastolatki bohaterka "Królowych życia" zrobiła wyjątek i pokazała kulisy przygotowań do przyjęcia urodzinowego dla kochanej córki. Na imprezie w kuchni dokazywał tata.

Tata Laury już szykuje danie główne na urodzinki - napisała na InstaStories.

Laluna zadbała o odpowiednie dekoracje i przygotowała mnóstwo srebrnych i czerwonych balonów, którymi ozdobiła salę na przyjęcie. Nie da się ukryć, że bohaterka "Królowych życia" ma bardzo dobre relacje z córką.

Szykujemy dla mojej najukochańszej córki. Laura kończy dziś 19 lat kochani - dodała na Instagramie.

'Królowe życia'. Laluna świętuje urodziny córki'Królowe życia'. Laluna świętuje urodziny córki fot. instagram.com/lala_laluna_official

Trzymając się jasno ustalonych zasad, Laluna nie opublikowała zdjęcia Laury z przyjęcia urodzinowego. Jak teraz wygląda córka celebrytki znanej z "Królowych życia"? Możemy się tylko domyślać na podstawie archiwalnych zdjęć. Kiedy Laura obchodziła 18. urodziny, jej znana mama pochwaliła się fotografią córki w sieci. 

'Królowe życia'. Laluna świętuje urpdziny córki'Królowe życia'. Laluna świętuje urpdziny córki fot. instagram.com/lala_laluna_official

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Laluna już po urodzinach córki zorganizowała na Instagramie krótką serię pytań i odpowiedzi. Jedna z fanek zapytała, czy Laurze podobała się niespodzianka urodzinowa. Bohaterka "Królowych życia" odpowiedziała krótko. 

Ważne, że ma swoją rodzinkę w komplecie  - odpowiedziała.
 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta niczym kameleon znów zmieniła wygląd. Nie chce być rozpoznawana na ulicy

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.