Ona ma 62 lata i 17 wnucząt, on tylko 25 lat. Kochają się i czekają na narodziny dziecka. "Postarza się dla niej"

25-latek zakochał się w 62-letniej kasjerce supermarketu. Teraz ich kontrowersyjne małżeństwo robi milionowe wyświetlenia i furorę na TikToku. Para już spodziewa się pierwszego dziecka. Fani Quarana McCaina i Cheryl McGregor podzielili się smutną refleksją. Zauważyli, że mężczyzna specjalnie się postarza.

25-letni Quaran McCain i 62-letnia Cheryl McGregor są w sobie bez pamięci zakochani. Jak widać, miłość nie wybiera, bo między parą jest aż 37 lat różnicy wieku. Małżeństwo pochodzi z USA, ale zakochani obecnie mieszkają w Rzymie. Para regularnie relacjonuje swoje życie na TikToku w formie krótkich i prowokujących filmików. Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie - nieważne co o was mówią, ważne, żeby mówili. Kontrowersje, które wywołują, wprost proporcjonalnie przekładają się na ich popularność i sukces w sieci. Filmiki Cheryl i Quarana mają w sumie prawie 200 milionów polubień i każdy kolejny szybko staje się viralem. Fani pary ostatnio zwrócili uwagę, że 25-letni Quaran zaczyna wyglądać starzej od żony. Podkreślili, że ten związek dodaje mu lat.  

Zobacz wideo Ula Woźniak lubi, jak jej facet ma skarpetki w łóżku [Lista Plotka]

Ona ma 62 lata, on 25. Dziecko w drodze. Mężczyzna specjalnie się postarza, aby zatrzeć wizualną różnicę wieku

W życiu 25-letniego Quarana i 62-letniej Cheryl nadchodzą ogromne zmiany, bo niedługo na świecie pojawi się ich dziecko. Ze względu na wiek kobiety para zdecydowała się skorzystać z pomocy surogatki. Cheryl ma już spore doświadczenie w macierzyństwie, bo sama ma już siedmioro dzieci. Kobieta jest też babcią imponującej liczby wnucząt, ma ich aż 17. Wygląda na to, że siedem to z pewnością jej szczęśliwa liczba.

Quaran i Cheryl poznali się w 2012 roku. Mężczyzna miał wtedy zaledwie 15 lat i dorabiał w restauracji, w której syn Cheryl, Chris pracował ma stanowisku menedżera. Miłość przyszła później, bo dopiero po ośmiu latach, w 2020 roku. Mężczyzna wpadł na szybkie zakupy do supermarketu, w którym Cheryl pracowała na kasie i był tak oczarowany, że zaprosił ją na randkę. W lipcu 2020 zakochany Quaran zaskoczył ukochaną i poprosił ją o rękę. Niedługo potem para wzięła ślub w Tennessee podczas skromnej ceremonii, na którą zaprosili tylko świadków.

Jest bardzo wiele powodów, dlaczego poprosiłem Cheryl o rękę. Ona jest piękna, elegancka, dostojna i bardzo empatyczna - wyznał w rozmowie z magazynem "Mirror".

W filmikach, które regularnie publikują na TikToku odnoszą się do sporej różnicy wieku i na tym niezaprzeczalnie robią świetny swój biznes. Quaran uwielbia droczyć się z użytkownikami platformy i dba też o specyficzne opisy filmów, które bardzo często intencjonalnie drażnią widzów i zachęcają ich do ciągłej interakcji.

Im starsza jagódka, tym słodsza - napisał o swojej 62-letniej żonie Quaran McCain.

Na jednym z ostatnich filmików para wykonała układ taneczny. Widzowie po raz kolejny zwrócili uwagę, że mężczyzna specjalnie się postarza, aby różnica wieku między nim a 62-letnią żoną nie była aż tak widoczna. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Film opublikowany przez użytkownika "kingqurannewpage" na TikToku zebrał już prawie dziesięć tys. polubień. Mężczyzna zapuścił pokaźną brodę i pofarbował włosy na bardzo jasny blond, który z daleka wygląda jak siwizna. McCain korzysta też ze specjalnych filtrów, które dodają mu cienie pod oczami i sprawiają, że jego twarz wygląda na poważniejszą. 

Biedny! Wygląda na to, że pofarbował się, żeby specjalnie wyglądać na starszego. To smutne.
On wygląda już starzej od niej. Jak to możliwe?
Czy tylko ja to zauważyłem, ale chłop bardzo się posunął. Wyglądają jak równolatkowie - czytamy w komentarzach.

Zobacz też: Osiemnastoletnia Victoria Lee nie żyje. Niepokonana zawodniczka MMA zmarła na kilka dni przed zaplanowaną walką

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.