Osiemnastoletnia Victoria Lee nie żyje. Niepokonana zawodniczka MMA zmarła na kilka dni przed zaplanowaną walką

Nie żyje Victoria Lee, nastoletnia zawodniczka mieszanych sztuk walki. Walczyła dla singapurskiej organizacji MMA ONE Championship. O śmierci dziewczyny poinformowała jej starsza siostra Angela Lee. Wzruszający wpis kobiety rozrywa serce.

Victoria Lee miała przed sobą świetlaną przyszłość i karierę w sporcie. 18-latka debiutowała w 2021 roku i wygrała wszystkie walki, które stoczyła w oktagonie. Dziewczyna pochodziła ze sportowej rodziny, zarówno jej siostra, jak i brat także osiągali sukcesy w sportach walki. W środowisku nazywana była "geniuszem", a 13 stycznia miała stoczyć kolejny pojedynek w klatce i znów sięgnąć po spektakularne zwycięstwo. Zmarła, mając zaledwie 18 lat i całe życie przed sobą. 

Zobacz wideo Amira miała guz na tarczycy. Usunęła go w Tunezji. Pokazała bliznę

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Nie żyje Victoria Lee, 18-letnia zawodniczka MMA. 13 grudnia miała stoczyć kolejną walkę

O śmierci Victorii Lee poinformowała 7 stycznia jej starsza siostra, zawodniczka tej samej federacji, Angela Lee. Kobieta napisała, że Victoria zmarła 26 grudnia na Hawajach. Nie podano przyczyny zgonu, ale w mediach pojawiają się informacje, że była to tragiczna śmierć.

26 grudnia 2022 roku nasza rodzina doświadczyła czegoś, przez co żadna rodzina nie powinna przechodzić… Strasznie trudno to powiedzieć… Nasza Victoria odeszła - napisała Angela Lee.

W emocjonalnym wpisie siostra Victorii Lee podkreśliła, że rodzina przechodzi trudne chwile i nie może pogodzić się z tym, co się wydarzyło.

Odeszła zbyt wcześnie i od tego czasu nasza rodzina jest całkowicie zdruzgotana. Tęsknimy za nią. Bardziej niż za czymkolwiek na tym świecie. Nasza rodzina nigdy nie będzie taka sama. Życie nigdy nie będzie takie samo - dodała.
 

Angela Lee w kilku poruszających słowach opisała zmarłą siostrę. 

Victoria była najcudowniejszą osobą, jaką znałam. Była najlepszą siostrą na świecie. Najlepszą córką, wnuczką i mamą chrzestną dla najmłodszych dziewczynek w rodzinie. Tak strasznie za tobą tęsknimy. Bardziej niż byłabyś w stanie sobie wyobrazić. Jesteśmy zdruzgotani, bo część ciebie żyła w każdym z nas i kiedy odeszłaś, czujemy, tak jakby ktoś je brutalnie wyrwał. Nigdy już nie będziemy tacy sami. Każda najdrobniejsza rzecz przypomina mi o tobie. Od promieni słońca, do jego zachodu. Nauczyłaś nas, żeby doceniać piękno w najdrobniejszych rzeczach. Byłaś naszym światłem i blaskiem. To się nigdy nie zmieni. Byłaś idealna w każdym aspekcie swojego życia. Najlepszą osobą, jaką znałam. W środku i na zewnątrz. Kocham cię Victoria - napisała.
 

Victoria była najmłodszą zawodniczką w federacji ONE Championship. Trenowała sztuki walki od 16. roku życia. Debiutowała na gali "Fists and Fury" w 2021 roku, trzy miesiące po 17. urodzinach. Lee stoczyła cztery walki w oktagonie i była niepokonana. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Po śmierci Victorii Lee kilka słów napisał też przewodniczący federacji ONE Championship, dla której walczyła 18-latka. 

Victoria miała najczystsze serce ze złota i błyskotliwy umysł. Stawiała dobro innych nad swoje. Chciała wykorzystać swoje życie, aby pomagać światu. Zawsze będę pamiętał o Victorii za jej piękną i cenną duszę - czytamy na stronie onefc.com.
 
 

Zobacz też: Modelka zdradziła mroczne tajemnice rezydencji Playboya. "Hugh Hefner wymierzał kary za odmowę seksu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.