"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta niczym kameleon znów zmieniła wygląd. Nie chce być rozpoznawana na ulicy

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny zaskoczyła metamorfozą. Uczestniczka eksperymentu wybrała się do salonu fryzjerskiego i na InstaStories pochwaliła się efektami. W jednym z wywiadów wyznała, że główny powód przefarbowania włosów na ciemny związany był z udziałem w show.

Marta Podbioł w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" została połączona z Maciejem i już od pierwszych minut, kiedy para pojawiła się w urzędzie stanu cywilnego, widzowie podejrzewali, że eksperci tym razem się nie spisali. Marta była pierwszą w historii programu kobietą, która zgłosiła się do eksperymentu, będąc samotną mamą. 32-latka miała nadzieje na znalezienie miłości po nieudanym związku z tatą chłopca, ale zostało jej to skutecznie uniemożliwione przez ekspertów. Maciej nie był w ogóle zainteresowany Martą i z odcinka na odcinek dystans pomiędzy parą nieustannie się pogłębiał. Wszystko zakończyło się spektakularną kłótnią podczas finału i rozwodem. Co słychać u Marty po zakończeniu programu? Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie przeszła kolejną metamorfozę. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł niczym kameleon. To już kolejna metamorfoza 

Marta Podbioł po premierze odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spotkała się z ogromną krytyką swojego wyglądu. Nie dość, że uczestniczka już od pierwszych chwil małżeństwa z Maciejem usłyszała, że nie jest w jego typie i nie jest dla niego atrakcyjna, to nieustannie wytykano jej, że wygląda na zaniedbaną.  Po zakończeniu programu Marta zdecydowała się na dietę i kilka zmian w wyglądzie, a efektami metamorfoz chętnie dzieliła się w sieci. Jak przyznała w jednym z wywiadów, dzięki diecie pudełkowej schudła aż osiem kilogramów, ale nadal ma problem z jej konsekwentnym przestrzeganiem i zdarzają się jej wpadki.

Ostatnio znowu przytyłam. Wczoraj pobiłam chyba rekord, bo zjadłam dwie czekolady, cztery batony i czułam do siebie taką mieszankę obrzydzenia i podziwu, że byłam w stanie zjeść tyle słodyczy na raz - wyznała pod koniec listopada na InstaStories.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku zdecydowała się na kolejne zmiany. Marta wybrała się do fryzjera i skróciła włosy, a efektami pochwaliła się na InstaStories.

Co to będzie, co to będzie? - zachęciła fanów do dyskusji.

W programie była blondynką i jak wyznała w rozmowie z Party.pl, zmieniła kolor włosów na ciemny, aby ludzie nie rozpoznawali jej na ulicy. Wygląda na to, że mama kilkuletniego Rysia nie jest fanką popularności. 

Ładnie? - podpytała w dalszej części relacji.

Jak wam się podoba Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w takim wydaniu?

Więcej zdjęć Marty Podbioł z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: Japończyk Toco popołudnia po pracy spędza jako pies. Na przebranie wydał fortunę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.