Tiktokerka pokazała nietypowy objaw ciąży na twarzy. Fanki skwitowały. "Jak księżyc w pełni"

Tiktokerka opowiedziała o własnym doświadczeniu z bliźniaczej ciąży. Wyjątkowy objaw zmienił rysy twarzy kobiety. Na reakcję doświadczonych matek, które porody mają już dawno za sobą nie trzeba było długo czekać.

Tiktokerka Sweetie Kypie mieszka na co dzień w Dakocie Północnej i wychowuje trzy córki. Spełniona mama wróciła wspomnieniami do czasu, kiedy była w ciąży i pokazała, w jak dziwny sposób zmieniło się jej ciało. Powiększone piersi, czy nieustannie puchnące stopy są typowe dla tego stanu. Kyra opowiedziała jednak o dość nietypowej części ciała, która także w trakcie ciąży się powiększyła. O co chodzi? Sprawdźcie. 

Zobacz wideo "Mama na obrotach" zdradza jak zaczęła się jej przygoda z TikTokiem

Tiktoerka pokazała "ciążowy nos". Sweetie Kypie podzieliła się nietypowym doświadczeniem z przebiegu własnej ciąży

Sweetie Kypie promuje się na TikToku jako przebojowa i wytatuowana mama. Jej konto zebrało już ponad 731 tys. polubień i użytkownicy platformy chętnie odtwarzają publikowane przez amerykankę filmy. W jednym z nich opowiedziała o "ciążowym nosie". Kiedy Kyra była w ciąży z bliźniaczkami, jej ciało niesamowicie spuchło. Kobieta na krótkim filmiku pokazała, jak zmieniła się jej twarz, a w szczególności nos. Na początkowym ujęciach jest smukły, a na fotografiach z porodu już kilkukrotnie większy i obrzmiały. Jak się okazuje, jest to związane z działaniem hormonów. Wzmożona produkcja estrogenu i progesteronu skutkuje obrzmieniem także śluzówki. 

Ok, chcecie pogadać o "ciążowym nosie"? Mówię poważnie, moje ciało w bliźniaczej ciąży spuchło dziesięciokrotnie! - napisała.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Nagranie Sweetie Kypie szybko zyskało popularność na TikToku i zebrało ponad 6000 komentarzy i wzbudziło postrach wśród kobiet, które dopiero planują mieć dzieci. Doświadczone koleżanki, które ciąże mają już za sobą, bardzo szybko je uspokoiły i zapewniły, że nie ma się czego obawiać, a tego typu zmiany są zupełnie normalne i po czasie wszystko wróci do normy. 

Kolejny powód, by nie mieć dzieci.
Ciążowego nosa nigdy nie miałam, ale powiększyły mi się wtedy usta i szczerze mówiąc, bardzo za tym tęsknię. 
Jestem w 21 tygodniu ciąży i moja buzia wygląda jak księżyc w pełni - czytamy w komentarzach. 
 
 

Zobacz też: "Rodzinka.pl". To w niej podkochiwał się Kacperek! Mateusz Pawłowski aż się zarumienił przy tym wyznaniu

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.