"Rodzinka.pl". To w niej podkochiwał się Kacperek! Mateusz Pawłowski aż się zarumienił przy tym wyznaniu

Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z kultowego serialu "Rodzinka.pl" udzielił ostatnio wywiadu i wrócił wspomnieniami na plan. Zarumieniony wyznał, w której z aktorek się podkochiwał.

Mateusz Pawłowski z serialu "Rodzinka.pl" wcielił się w rolę rezolutnego Kacperka Boskiego i momentalnie skradł serca widzów. W serialu zasłynął nieskończoną ilością pytań, którymi nieustannie męczył rodziców (w tych rolach Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak). W 2020 roku ku zaskoczeniu widzów i aktorów ogłoszono, że ze względu na wyniki oglądalności serial nie będzie kontynuowany i zakończy się na 16 sezonie. "Rodzinka.pl" na antenie TVP2 gościła od 2011 roku i młodzi aktorzy dorastali na ekranie wraz z widzami. Co słychać u Kacperka? Mateusz Pawłowski od czasu zakończenia emisji bardzo się zmienił. Aktor właśnie wrócił wspomnieniami do serialu i przyznał, która z aktorek na planie mu się spodobała.

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale".

Robert Lewandowski znów bryluje na parkiecie. W tle śpiewa Zenek. 'Lewy mistrz. Jakie kocie ruchy'Lewandowski bryluje na parkiecie. W tle Zenek Martyniuk. "Kocie ruchy"

"Rodzinka.pl". W kim podkochiwał się Kacperek? Mateusz Pawłowski aż się zarumienił

Mateusz Pawłowski, czyli słynny Kacperek z serialu "Rodzinka.pl" pojawił się w podkaście "Wykolejeni" i zaskoczył słuchaczy niespodziewanym wyznaniem. Dwóch prowadzących postanowiło za wszelką cenę wyciągnąć najbardziej pożądaną informację przez widzów. Zwracając się do Mateusza Pawłowskiego przekornie imieniem z serialu, twórcy podcastu wypytali, w kim aktor podkochiwał się na planie, dorzucając sarkastycznie, że informacja z pewnością nie wyjdzie poza studio. Jak widać, informacja nie tylko wyszła poza studio, ale przekornie stała się też tematem naszego artykułu.

No dobra Kacperek, a w której się bardziej podkochiwałeś, w Wiktorii Gąsiewskiej, czy Julce Wieniawie? Która jest bardziej w twoim typie? Albo w typie Kacperka? Od dziecka czekałem, żeby zadać ci to pytanie. To poza ten pokój nie wyjdzie. Jakbyś musiał zaludnić ziemię... - zapytali przekornie prowadzący.

Mateusz Pawłowski nie krył zakłopotania i zanim udzielił odpowiedzi na to pytanie, najpierw odmówił całą litanię, a potem zrobił się wręcz purpurowy.

Nie no dobra, pomyślmy. No chyba Paula, Julka Wieniawa... - przyznał lekko zawstydzony.

Mateusz Pawłowski i Julia WieniawaMateusz Pawłowski i Julia Wieniawa fot. tiktok.com/patrykszlicht ; instagram.com/juliawieniawa

Prowadzący szybko podsumował wyznanie "Kacperka" najpopularniejszym młodzieżowym słowem z 2021 roku - "crush", czyli spolszczony "krasz". Dla niezorientowanych z definicji PWN "to osoba, w której się zakochaliśmy lub darzymy ją sympatią".

Czyli była twoim kraszem? - dopytał jeden z twórców podcastu. 

Zapędzony w kozi róg Mateusz Pawłowski natychmiast zareagował i zaprzeczył. Wyszło uroczo i śmiesznie.

Nie no! Nie aż tak! - skwitował Mateusz.

Jak zmienił się Kacperek z serialu "Rodzinka.pl"? Zobacz zdjęcia w galerii na górze strony.

Co na to widzowie? Zwrócili uwagę, że od czasów serialu "Rodzinka.pl" Mateusz Pawłowski bardzo się zmienił i nawet trudno w nim poznać małego, rezolutnego Kacperka.

Jezu, jak on się zmienił od czasów "Rodzinki.pl".
To poza ten pokój nie wyjdzie, obiecuję - kocham ten tekst.
Ej, to jest ten Kacper z "Rodzinki.pl"? - czytamy w komentarzach. 

Oglądaliście serial "Rodzinka.pl"?

 
 

Roksana Węgiel. Fani odkryli z kim się spotykaRoksana Węgiel spotyka się z 26-latkiem, który ma dziecko? Wiele na to wskazuje

 

Zobacz też: "40 kontra 20". Kinga Zapadka pokazała ukochanego. Jest znany z innego reality show. "Zaskoczenie roku"

 
Więcej o: