"40 kontra 20". 44-letni Tom rozkochał w sobie uczestniczki. W latach 90. wystąpił w kultowej reklamie. Jak prawdziwy amant

44-letni Tom Grabowski w programie "40 kontra 20" nie może zdecydować się, na której z kobiet skupić uwagę. Rozkochał już w sobie pięć uczestniczek, a większość jego obiektów westchnień to 20-latki. Jak Tom wyglądał, będąc w ich wieku? Zobaczcie jego kampanię reklamową z lat 90.

44-letni Tom w programie "40 kontra 20" uwiódł już kilka uczestniczek. Amira, Iza, Natalia i "Dżoana" zwana przez niego pieszczotliwie "honey" wzdychają do niego na każdym kroku i nieustannie podpatrują, co aktualnie robią rywalki. Gdyby tego było mało, do willi właśnie wkroczyła kolejna atrakcyjna uczestniczka - Amello, która już zdążyła skraść serce Toma. Para wybrała się ostatnio na randkę, a zauroczona Amello nauczyła Toma słodkiego wyznania miłości w suahili. Chyba nie trzeba dodawać, że pozostałe panie prawie osiwiały, obserwując te czułości. Na ostatniej "ceremonii chaosu" listy kierowane były wyjątkowo do panów i Tom otrzymał ich aż siedem. Uczestniczki zwróciły uwagę, że bawi się uczuciami innych i miesza w głowie kilku kobietom naraz. Atmosfera gęstnieje z odcinka na odcinek. Co takiego ma w sobie Tom, że w programie uchodzi za ideał? Ostatnio 44-letni mężczyzna pokazał zdjęcia sprzed 25 lat. Jak się okazuje, już wtedy był wziętym modelem i bożyszczem kobiet. Zobaczcie, jak Tom wyglądał w latach 90.

Zobacz wideo Prawniczka, modelka, trenerka personalna. Oto, kim są żony i partnerki polskich skoczków narciarskich

"40 kontra 20". Tom Grabowski już w latach 90. był wziętym modelem. Zobaczcie, jak reklamował starą Nokię

Tom Grabowski i Tomek Zarzycki w programie "40 kontra 20" poszukują miłości wśród kobiet z dwóch różnych grup wiekowych. 44-letni Tom gustuje głównie w młodszych koleżankach, które ledwo przekroczyły 20. rok życia, podbierając tym samym kandydatki z grupy wiekowej Tomka. Niedawno Tom pochwalił się na InstaStories zdjęciami z czasów, kiedy to on miał 20 lat. Już wtedy główny amant w programie był wziętym modelem i pracował przy najlepszych kampaniach reklamowych.

Tom opublikował kilka ujęć starego magazynu, który zachował na pamiątkę z tamtych czasów. Jedna z kampanii dotyczy najpopularniejszego telefonu lat 90., czyli legendarnej Nokii 3310. Kto to jeszcze pamięta? Aż trudno uwierzyć, że można było coś zdziałać na tak małym ekraniku. Jak bardzo zmienił się Tom? Na starych fotografiach jest gładko ogolony, a w programie zaprezentował się już z zarostem. Z pewnością dla rozkochanych w nim 20-latek z programu "40 kontra 20" uczestnik starzeje się jak wino. Zobaczcie jeszcze jedno zdjęcie Toma z lat 90. w galerii na górze strony.

'40 kontra 20'. Tom Grabowski'40 kontra 20'. Tom Grabowski fot. instagram.com/mr.grabowsky

Więcej zdjęć Toma z programu "40 kontra 20" znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak wam się podobają zdjęcia z młodości Toma?

 

Zobacz też: "Królowe życia". Była przyjaciółka zadrwiła z jej nóg. Dagmara Kaźmierska: Cały czas mi próbowała do**bać

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.