"40 kontra 20". Amello nosiła koronę miss i była blondynką. Tak zmieniła się nowa ulubienica Toma

W willi Toma z programu "40 kontra 20" pojawiła się nowa atrakcyjna uczestniczka. Amello wywołała zazdrość wśród pozostałych kobiet. Trudno się dziwić, poza programem jest modelką i byłą miss. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Drugi sezon programu "40 kontra 20" trwa w najlepsze i z dnia na dzień atmosfera między kobietami nieustannie gęstnieje. Trudno się dziwić, uczestniczek w programie jest dużo, a panów tylko dwóch. Zazdrość i rywalizacja na pewnym etapie programu jest nieunikniona. W willi 40-latka pojawiła się niedawno Amello, która wprowadziła całkiem spore zamieszanie. Amira, która z Tomem zaliczyła już kilka siarczystych pocałunków, wyznała, że jest o nią zazdrosna i nie widziała na żywo piękniejszej kobiety. Chrapkę na Toma ma też "Dżoana" zwana przez niego pieszczotliwie "honey", a także Natalia i Izabela, które od dawna ostrzą sobie na niego pazurki. Jak widać Amello trafiła prosto do sieci skomplikowanych relacji, gdzie już dawno temu pojawiły się pierwsze uczucia. Kim jest Amello, najnowsze oczko w głowie Toma?

Zobacz wideo Jak Sylwia Bomba poznała swojego partnera? "Nagle mnie olśniło, że to wartościowy mężczyzna"

"40 kontra 20". Amello od pierwszych chwil zauroczyła Toma. Uczestniczka w 2018 roku nosiła koronę Miss

25-letnia Amello pojawiła się w programie "40 kontra 20" niedawno i pewnym krokiem wkroczyła do rywalizacji o serce Toma. Uczestniczka wyznała przed kamerami, że stosuje taktykę na "niedostępną". Stwierdziła, że im bardziej będzie nieosiągalna dla Toma, tym bardziej mężczyzna będzie chciał ją poznać. W ostatnich odcinkach popularnej serii TVN widać, że takie podejście się sprawdza, bo Tom nie mógł oderwać od niej wzroku. 44-latek nieustannie podrywał Amello i podczas imprezy zorganizowanej na glampingu nie mógł się od niej odkleić, co oczywiście nie umknęło uwadze pozostałych pań. Tom poprosił też nową mieszkankę willi, aby nauczyła go czegoś w języku suahili i uczestniczka odważnie wypowiedziała do 44-latka wyznanie miłości. 

Czuję, że to jest wulkan seksu. Tam kipi wszystko w niej - wyznał przed kamerami zachwycony Tom.

Kim jest nowa uczestniczka na greckiej wyspie? Amello pochodzi z Kenii. Jej matka zmarła, a ojciec zostawił rodzinę. Do Europy przyjechała po lepszą szansę na przyszłość. Kobieta mieszka na co dzień w Krakowie, doskonale opanowała język i pracuje jako modelka oraz nauczycielka tańca karaibskiego. Amello ma też za sobą sukcesy w konkursach piękności. W 2018 roku została I v-ce Miss Exotica.

 

 Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak to bywa w zawodzie modelki, Amello często zmienia wizerunek. W 2020 roku miała pasma włosów rozjaśnione do blondu. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała.

 
 

Zobacz też: Robert Lewandowski bryluje na parkiecie. W tle Zenek Martyniuk. "Jakie kocie ruchy"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.