"40 kontra 20". Rywalizacja trwa. Tom przejmie inicjatywę i namiętnie pocałuje Amirę [TYLKO U NAS]

Długo wyczekiwana druga edycja "40 kontra 20" właśnie trafiła na ekrany. Randkowe show dostarcza widzom wiele emocji. Główni bohaterowie już rozpoczęli rywalizację o względy kobiet. W najnowszym odcinku Tom wyjdzie o krok do przodu i namiętnie pocałuje Amirę.

Wierni fani randkowego show "40 kontra 20" z pewnością z niecierpliwością wyczekiwali premiery drugiej edycji. Choć lubiany program dopiero wystartował, to już dostarcza widzom skrajnych emocji. Między uczestnikami dużo się dzieje, a panowie: młodszy Tomasz i starszy Tom już rozpoczęli prawdziwą rywalizację o względny kobiet. W najnowszym odcinku "40 kontra 20" Tom odważnie przejmie inicjatywę i zdecyduje się pójść o krok naprzód. Złoży namiętny pocałunek na ustach Amiry. 

"40 kontra 20". Namiętny pocałunek Toma i Amiry

Program "40 kontra 20" nie zwalnia tempa. Atmosfera w randkowym show z dnia na dzień nabiera rumieńców. Niedawno do programu dołączyły dwie nowe uczestniczki: Karolina, mieszkająca w Anglii właścicielka salonu kosmetycznego i ciekawa świata Katarzyna, która ma na koncie tytuły Miss. Ponadto główni bohaterzy starszy Tom i młodszy Tomasz coraz bardziej zaczynają toczyć ze sobą rywalizację o względy kobiet. W najnowszym odcinku dojdzie do przełomowej sytuacji. Tom, aby postawić kropkę nad i oraz zobrazować głęboko skrywane uczucia, w sekrecie i za plecami pozostałych uczestników programu znienacka złoży Amirze namiętny pocałunek.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Tom namiętnie całuje Amirę

Wszystko wskazuje na to, że między parą zacznie się robić coraz bardziej gorąco, być może namiętny romans zacznie rozkwitać i w kolejnych odcinkach nabierze jeszcze większego tempa. Pytanie, co na to pozostałe uczestniczki, a przede wszystkim Tomasz, który również nie ukrywał zainteresowania kobietą. 

Wygląda na to, że Tom podobnie jak Robert Kochanek z pierwszego sezonu "40 kontra 20" gustuje w młodszych kobietach. Między nim a Amirą jest 17 lat różnicy. Myślicie, że po tym pocałunku rozwinie się głębsza relacja? Przekonamy się już niebawem. Premierowy odcinek reality show "40 kontra 20" już 25 listopada o godzinie 20:30 na antenie TVN 7

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.