"40 kontra 20". Poznajcie nowe uczestniczki. To miss i ambitna bizneswoman [PLOTEK EXCLUSIVE]

W kolejnym odcinku programu "40 kontra 20" pojawią się dwie nowe uczestniczki. Poznajcie Karolinę Kamińską i Katarzynę Kilanowską.

Długo wyczekiwany drugi sezon programu "40 kontra 20" wystartował 21 listopada. O względy 44-letniego biznesmena Toma Grabowskiego i 28-letniego modela Tomasza Zarzyckiego będzie zabiegać dziesięć kandydatek. Widzowie poznali już kilka pań. To jednak nie wszystkie uczestniczki. Zobaczcie, kim są kolejne bohaterki randkowego show. 

Beata Tyszkiewicz, Barbara BrylskaTyszkiewicz zachwycała elegancją. Tak wyglądały rodzime gwiazdy w młodości

Zobacz wideo Klaudia El Dursi myśli o ślubie? "Spóźniłabym się na niego, ale..."

"40 kontra 20". Karolina Kamińska - wrażliwa i ambitna bizneswoman

Karolina od czternastu lat mieszka za granicą i świetnie sobie radzi na obczyźnie. W Anglii ma własny salon piękności. Pracuje także jako managerka w kilku firmach. Uwielbia podróżować oraz spędzać aktywnie czas. Bardzo wrażliwa, a jednocześnie ambitna i samodzielna. Dzięki swojej pracowitości i determinacji realizuje marzenia. Bardzo chciałaby założyć rodzinę i wierzy, że pozna w końcu odpowiedniego mężczyznę. Szuka partnera, który marzyłby o tym samym, a oprócz tego miałby podobne do niej cechy charakteru - lojalność, przedsiębiorczość i otwartość na ludzi. 

'40 kontra 20''40 kontra 20' Materiały prasowe

"40 kontra 20". Katarzyna Kilanowska - ciekawa świata Miss

Katarzyna od trzeciego roku życia mieszkała w Belgii. Niedawno wróciła do Polski i tutaj prowadzi swoją działalność - Międzynarodową Agencję Pracy. Jej urok osobisty i wdzięk został doceniony w Belgii, gdzie brała udział w wyborach Miss. Jest spontaniczna, ambitna, szalona i kocha podróżować. Ciekawa świata, ludzi, wydarzeń. Jeździ na crossie i gra w tenisa oraz w piłkę nożną. Jest lojalna i uczciwa. I tego samego szuka u partnera. Nie ma problemów z różnicą wieku, według niej najważniejsze jest szczerość, lojalność i chęć zdobywania nowych doświadczeń. 

'40 kontra 20''40 kontra 20' Materiały prasowe

Program "40 kontra 20" zadebiutował na antenie TVN7 latem 2021 roku. Formuła show oparta była na tym, że kobiety w wieku od 20 do 50 lat walczyły o serce dwóch mężczyzn - starszego i młodszego. Format miał udowodnić, że wiek nie ma znaczenia w przypadku prawdziwej miłości. Reality show okazało się prawdziwym hitem, dlatego też stacja zdecydowała się na kontynuację. Nowy sezon możecie oglądać w TVN7 o 20:00 od poniedziałku do piątku oraz na Playerze.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowscy jako staruszkowie. Anna piękna, a Robert? Nie możemy z tej brody

Więcej o: