Lewandowscy jako staruszkowie. Anna wciąż piękna, a Robert? Nie możemy z tej brody

Anna i Robert Lewandowscy, dzięki temu, że prowadzą zdrowy tryb życia, cieszą się młodym wyglądem. Starzenie się nie ominie jednak nawet słynnej pary. Sprawdziliśmy, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat.

Anna i Robert Lewandowscy są najpopularniejszą parą w Polsce, ale sławą cieszą się na całym świecie. "Lewy" jest jednym z najlepszych piłkarzy, a jego żona jest nie tylko piękną WAG, ale także trenerką i bizneswoman. Sportowy tryb życia pary i to, że dbają o codzienną dietę, z pewnością sprawia, że łatwiej jest im zachować młody wygląd i na razie nie muszą martwić się wieloma zmarszczkami. Anna Lewandowska dba również o pielęgnację, a nawet ma swoją własną markę z kosmetykami. Proces starzenia się jest jednak nieunikniony. Jak Lewandowscy będą wyglądać za kilkadziesiąt lat? Przyznajemy, że wizerunek piłkarza nas zaskoczył.

Zobacz wideo Anna Lewandowska zdradza sekret młodego wyglądu męża

Jak będą wyglądać Anna i Robert Lewandowscy za kilkadziesiąt lat? Piłkarza z brodą nie poznacie

Anna Lewandowska we wrześniu skończyła 34 lata. Razem z mężem wychowuje dwie córki, pięcioletnią Klarę i dwuletnią Laurę. Dzięki aplikacji FaceApp sprawdziliśmy, jak trenerka wyglądałaby za kilkadziesiąt lat. Na jej twarzy pojawią się zmarszczki, jednak wciąż będzie przypominała siebie z młodości.

Anna Lewandowska za kilkadziesiąt latAnna Lewandowska za kilkadziesiąt lat Instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski jest w tym samym wieku, co jego żona, a 34 lata skończył w sierpniu. Większą zmianę możemy zdecydowanie zauważyć u sportowca, który z siwymi włosami i pomarszczoną twarzą wygląda zupełnie inaczej. Sprawdziliśmy również, jak prezentowałby się z brodą. Tutaj piłkarz jest już nie do poznania.

Tak będzie wyglądał Robert Lewandowski za kilkadziesiąt latTak będzie wyglądał Robert Lewandowski za kilkadziesiąt lat Instagram.com/_rl9

Która wersja Roberta Lewandowskiego podoba wam się bardziej? Powinien w przyszłości zapuścić brodę? Więcej zdjęć piłkarza i jego żony zobaczycie w galerii na górze artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.