"Love Island". Już szykuje się siódma edycja. Wiemy, kiedy nowe odcinki

Program "Love Island. Wyspa Miłości" powróci z siódmą już edycją. Nowe odcinki pojawią się na antenie Polsatu niebawem. Sprawdźcie szczegóły.

Program "Love Island. Wyspa Miłości" wzbudza w widzach ogrom emocji. Niedawno zakończyła się szósta edycja tego randkowego show Polsatu. Uczestnicy mogli przeżyć na egzotycznej wyspie świetną przygodę, a co najważniejsze, odnaleźć miłość. Widzowie już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu reality show. Wszyscy fani będą zachwyceni, bo "Love Island" wraca na ekrany już wkrótce.

Zobacz wideo

"Love Island". Karolina Gilon zaprosi na wyspę nowych Islanderów

Charyzmatyczna prowadząca Karolina Gilon już po raz siódmy będzie mogła przywitać na Wyspie Miłości nowych uczestników. Według zasad programu niemalże od razu połączy ich w pary. W programie obserwujemy jak samotni uczestnicy odnajdują swoje drugie połówki i nawiązują nowe znajomości. Wyspiarze mieszkają w słonecznej Hiszpanii, gdzie przez sześć tygodni mogą się poznać i zakochać. Niektórzy są wierni i przez cały pobyt skłaniają się ku nawiązaniu relacji z jedną osobą, natomiast inni zmieniają partnerów, dając sobie szansę na szalone romanse. Ci, którzy podczas przeparowań zostają bez pary, muszą opuścić program. Jak często podkreśla prowadząca: "single wracają do domu".

Zdjęcia z szóstej edycji programu "Love Island" znajdziesz w galerii na górze strony.

"Love Island". Finał szóstej edycji

W miniony weekend mogliśmy oglądać zakończenie szóstego sezonu programu "Love Island. Wyspa Miłości". W finale znalazły się cztery pary. Uczestników połączyło silne uczucie, więc widzowie mieli spory dylemat, która para powinna wygrać program. Ostatecznie zwycięstwo przypadło Angelinie i Sashy. Uczestnicy wygrali nie tylko miłość, ale i 100 tysięcy złotych.

"Love Island". Kolejna edycja programu

Program "Love Island. Wyspa Miłości" cieszy się niesłabnącą popularnością. Zainteresowanie widzów reality show jest na tyle duże, że produkcja zdecydowała się na realizację kolejnej, siódmej edycji programu. Program ma zawitać w wiosennej ramówce Polsatu. Najprawdopodobniej pierwsze odcinki będą emitowane już na przełomie lutego i marca 2023 roku. Castingi natomiast ruszają znacznie wcześniej, więc warto obserwować media społecznościowe programu, gdzie zainteresowani dowiedzą się, kiedy będą mogli wysłać zgłoszenia do programu.

Zdjęcia z szóstej edycji programu "Love Island" znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.