"Love Island". Sasha i Angelina oficjalnie parą. Widzowie sceptyczni. "Szybka ta miłość"

Finał "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim odcinku Sasha i Angelina zdecydowali, że zostaną parą. Sprawdzamy, jakie są reakcje widzów. Nie wszystkie są pochlebne.

Szósta edycja "Love Island" dostarcza widzom ogrom emocji. Ostatnio uczestnicy podjęli decyzję, że Daniel musi opuścić program. Zarzucano mu nieszczerość i ukrywanie dziewczyny poza programem. Później dobrowolnie odeszła Natalia, twierdząc, że ufa programowemu partnerowi. Z wyspą pożegnał się także Paweł. Uczestnik sam zadecydował o odejściu z "Love Island". Nie mógł patrzeć, na nowy związek byłej partnerki Pauli. W najnowszym odcinku Sasha z Angeliną wybrali się na randkę i zdecydowali się być oficjalnie razem. Nie wszyscy fani szczerze im kibicują.

Zobacz wideo Ada z Love Island podjęła nasze wyzwanie! Jak sobie poradziła?

"Love Island". Sasha zaproponował Angelinie oficjalny związek

Sasha jest nieco kontrowersyjnym uczestnikiem programu. Wcześniej brał udział w "Top Model", gdzie nie wytrwał za długo. Gościł także w programie "Warsaw Shore". Rok temu odbył swoją pierwszą walkę na gali Fame MMA. Teraz szuka drugiej połówki w "Love Island". Wchodząc do programu, niefortunnie skomentował figurę Roksany, która się popłakała. Po jakimś czasie zdecydował się utworzyć parę z Angeliną. W najnowszym odcinku wybrali się na randkę. Podczas wyjścia poza willę Sasha zdecydował się zaproponować Angelinie, by zostali parą. Dziewczyna bardzo się ucieszyła, podkreślając, że uwielbia, gdy partner tak otwarcie rozmawia z nią o swoich uczuciach. 

 

"Love Island". Sasha i Angelina jako oficjalna para. Widzowie podzieleni

Widzowie intensywnie śledzą losy uczestników i na bieżąco angażują się w ich decyzje. W najnowszym odcinku "Love Island" fani byli oburzeni zachowaniem Roksany w stosunku do Pawła. Zarzucali dziewczynie, że jest zbyt nachalna. Natomiast informacja o oficjalnym związku Sashy z Angeliną nieco ich podzieliła. Jedni twierdzą, że para postanowiła zyskać przychylność tuż przed finałem sezonu. 

Pod publiczkę nieźle grają.
Szybka ta miłość, nie był jej pewny przy wyborze, a już się pyta, czy mogą być oficjalną parą. 

Inni mają zupełnie odwrotne zdanie. Twierdzą, że Sasha z Angeliną tworzą jedną z najlepszych par tej edycji.

Wydaje mi się, że to na razie jedyna para, która może wygrać program. Są naturalni. Ładnie wyglądają. Nie robią niczego na pokaz. Wszystko ze smakiem - komentują widzowie na instagramowym koncie programu.

Myślicie, że Sasha z Angeliną mają szansę na finał programu? Premierowy odcinek "Love Island" już 29 września o godzinie 22:10 na antenie Polsatu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.