"Love Island". Uczestnicy stanęli murem za Natalią. Nagrali dla niej wiadomość

W ostatnim odcinku "Love Island", po tym jak uczestnicy zadecydowali o odejściu Daniela z willi, Natalia ruszyła za nim. Teraz koledzy z programu jednoczą się z Natalią. Nagrali dla niej specjalny filmik.

W szóstej edycji "Love Island", zarówno widzowie, jak i uczestnicy programu nie mogą narzekać na brak emocji. W willi cały czas dzieją się nieoczekiwane zwroty akcji. W najnowszym odcinku programu uczestnicy wspólnie zadecydowali o tym, że Daniel musi opuścić program. Powodem była jego nieszczerość oraz zarzuty jakoby Daniel nie był singlem. Programowa partnerka Natalia pogrążona w uczuciach postanowiła z własnej woli odejść razem z nim. Zaraz po programie, uczestnicy nagrali dla niej wzruszający filmik.

Zobacz wideo

'Love Island 6'"Love Island" widzowie zniesmaczeni jedną parą. Mają nadzieję, że się rozpadnie

"Love Island". Uczestnicy programu nagrali wzruszający filmik na pożegnanie Natalii

Mimo podjętej decyzji o odejściu Daniela, uczestnicy postanowili zjednoczyć się z wyborem Natalii. Na InstaStory zamieścili krótki filmik, w którym żegnają się z uczestniczką oraz okazują jej wsparcie. Zapewniają, że niezależnie od dalszych losów Natalii i Daniela, zawsze będą ją wspierać i pragną, by dziewczyna była szczęśliwa.

Natka jesteśmy z Tobą. Mamy nadzieję, że znajdziesz swoje szczęście albo to szczęście znajdziesz po prostu w Danielu - mówią uczestnicy na Insagramie programu.

uczestnicy Love Islanduczestnicy Love Island Instagram

'Love Island'. Przedstawiamy nowe uczestniczki programu. Oto Klaudia i Alicja"Love Island". To one wejdą do Casa Amor

"Love Island". Natalia z własnej woli odeszła z programu

Po decyzji uczestników programu o opuszczeniu willi przez Daniela, Natalia zdecydowała się odejść razem z nim. Razem tworzyli parę w "Love Island". W rozmowie z prowadzącą program Karoliną Gilon, Natalia podkreśliła wagę swoich uczuć. Otwarcie mówiła o relacji i łączących ich uczuciach. Zapewniała również, że bezgranicznie wierzy partnerowi.

Znalazłam już to, po co przyszłam na "Wyspę Miłości", tą osobą jest Daniel i nie wyobrażam sobie zostać w programie, jak on odjedzie - wyznała Natalia w rozmowie na Instagramie.

Jesteście ciekawi jakie losy spotkają uczestników programu? Premierowy odcinek "Love Island" już 28 września o godzinie 22:10, na antenie Polsatu.

Więcej o: