"Love Island". Uczestnicy stanęli murem za Natalią. Nagrali dla niej wiadomość

W ostatnim odcinku "Love Island", po tym jak uczestnicy zadecydowali o odejściu Daniela z willi, Natalia ruszyła za nim. Teraz koledzy z programu jednoczą się z Natalią. Nagrali dla niej specjalny filmik.

W szóstej edycji "Love Island", zarówno widzowie, jak i uczestnicy programu nie mogą narzekać na brak emocji. W willi cały czas dzieją się nieoczekiwane zwroty akcji. W najnowszym odcinku programu uczestnicy wspólnie zadecydowali o tym, że Daniel musi opuścić program. Powodem była jego nieszczerość oraz zarzuty jakoby Daniel nie był singlem. Programowa partnerka Natalia pogrążona w uczuciach postanowiła z własnej woli odejść razem z nim. Zaraz po programie, uczestnicy nagrali dla niej wzruszający filmik.

Zobacz wideo

"Love Island". Uczestnicy programu nagrali wzruszający filmik na pożegnanie Natalii

Mimo podjętej decyzji o odejściu Daniela, uczestnicy postanowili zjednoczyć się z wyborem Natalii. Na InstaStory zamieścili krótki filmik, w którym żegnają się z uczestniczką oraz okazują jej wsparcie. Zapewniają, że niezależnie od dalszych losów Natalii i Daniela, zawsze będą ją wspierać i pragną, by dziewczyna była szczęśliwa.

Natka jesteśmy z Tobą. Mamy nadzieję, że znajdziesz swoje szczęście albo to szczęście znajdziesz po prostu w Danielu - mówią uczestnicy na Insagramie programu.

uczestnicy Love Islanduczestnicy Love Island Instagram

"Love Island". Natalia z własnej woli odeszła z programu

Po decyzji uczestników programu o opuszczeniu willi przez Daniela, Natalia zdecydowała się odejść razem z nim. Razem tworzyli parę w "Love Island". W rozmowie z prowadzącą program Karoliną Gilon, Natalia podkreśliła wagę swoich uczuć. Otwarcie mówiła o relacji i łączących ich uczuciach. Zapewniała również, że bezgranicznie wierzy partnerowi.

Znalazłam już to, po co przyszłam na "Wyspę Miłości", tą osobą jest Daniel i nie wyobrażam sobie zostać w programie, jak on odjedzie - wyznała Natalia w rozmowie na Instagramie.

Jesteście ciekawi jakie losy spotkają uczestników programu? Premierowy odcinek "Love Island" już 28 września o godzinie 22:10, na antenie Polsatu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.