"Love Island". Kubę czeka awantura? Musi się tłumaczyć. "Dobry agent"

Pobyt w Casa Amor był testem wierności uczestników. Wielkie przeparowanie szóstego sezonu randkowego reality show "Love Island. Wyspa Miłości" nie dla wszystkich okazało się szczęśliwe. Dowiedzieliśmy się, które relacje przetrwały, a kto postanowił dać szansę na miłość komuś innemu. Wydarzenia w kręgu ognia zaskoczyły nie tylko widzów, ale i samych uczestników.

Wyjazd uczestniczek do Casa Amor sporo namieszał. Panie miały szansę na poznanie przystojnych singli, a panowie pozostający w willi mogli poznać piękne singielki. W najnowszym, 24. odcinku szóstej odsłony programu "Love Island. Wyspa Miłości", doszło do najważniejszego przeparowania sezonu. Uczestnicy zdecydowali, czy pozostają w dotychczasowych parach, czy dają sobie szansę na budowanie relacji z kimś innym. Nie obyło się bez zaskakujących wyborów. Nie wszyscy uczestnicy wyszli z kręgu ognia zadowoleni.

Zobacz wideo

"Love Island". Wielkie przeparowanie po powrocie z Casa Amor

Najważniejsze przeparowanie w "Love Island" rozpoczęli panowie. Jako pierwszy wybierał Sasha. Jak wiadomo, między nim a Roksaną nie było uczucia, więc oboje stworzyli nowe pary. Sasha postanowił budować dalszą relację z nową uczestniczką Angeliną, a Roksana wróciła z Casa Amor z nowym islanderem Pawłem. Jako drugi wybierał Daniel. Pozostał w parze z Natalią. Kolejny był Sebastian i tu bez zaskoczenia - pozostał wierny Wiktorii. Następnie poznaliśmy decyzję Kamila, który z utęsknieniem czekał na Sarę. Panie były zadowolone z decyzji partnerów, bo w Casa Amor nie poczuły nic więcej do nowych uczestników.

Love Island. Przeparowanie Sara i KamilLove Island. Przeparowanie Sara i Kamil https://www.polsat.pl/program/love-island-wyspa-milosci/

Zaskoczenie nastąpiło, kiedy wyboru dokonał Paweł, który zdecydował się kontynuować relację z Paulą. Islander wyznał, że wierzy w Paulę i uczucie, które między nimi powstało. Niestety, islanderka zapragnęła budować relację z nowym uczestnikiem z Casa Amor - Patrykiem - i to z nim wróciła do willi. Tym samym Paweł został singlem. Decyzja dziewczyny zszokowała nie tylko jego, ale i większość widzów, którzy kibicowali tej parze. 

"Love Island". Kolejny odcinek namiesza

Przeparowanie wywołało mnóstwo emocji, ale w 25. odcinku szóstego sezonu będzie jeszcze ciekawiej. Widzowie przez ostatni tydzień zauważyli zauroczenie w relacji Kuby i nowej singielki Ady. Na przeparowaniu w kręgu ognia wyspiarz ostatecznie wrócił do Wero, ale jego wcześniejsze wybryki nie obejdą się bez echa. Ada postanowiła opowiedzieć, jak było. W zapowiedzi następnego odcinka widzowie mogli zauważyć, że szykuje się ostra awantura. Fani programu już spekulują, jak potoczy się dalej sytuacja na wyspie.

Grubo, w końcu! Dobra zapowiedź. Nie pamiętasz, co robiłeś trzy dni temu? 
Dobrze, że w kolejnym odcinku Ada powie, jak zachowywał się Kuba. Brak słów.
Kuba dobry agent -"nie pamiętam co się działo" - czytamy na Instagramie.

Uważacie, że to dobry pomysł, żeby Ada opowiedziała, jak spędzała czas z Islanderem? Jesteśmy ciekawi, czy przemowa nowej uczestniczki namiesza w relacji Kuby i Wero. 

Premierowe odcinki "Love Island. Wyspa Miłości" można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:10 w Polsacie.

Więcej o: