"Love Island". Natalia żyła w trójkącie? Jej słowa zszokowały widzów

To już szósta edycja "Love Island. Wyspa Miłości", a program nadal zaskakuje. Natalia, pojawiając się w randkowym show, zrobiła piorunujące wrażenie na uczestnikach. Od razu wpadła w oko Danielowi i wybrała się z nim na romantyczną randkę. Dziewczyna zszokowała swoim wyznaniem.

W programie "Love Island. Wyspa Miłości" nie brakuje pięknych uczestniczek. Jedną z nich jest Natalia, która ma 23 lata i pochodzi z Ełku. Dziewczyna może się pochwalić kilkoma tytułami zdobytymi w konkursach piękności. Jej największą pasją jest modeling, dla którego zrezygnowała z pracy zawodowej. Natalia często pozuje do zdjęć, a efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych chętnie dzieli się na Instagramie. Aktualnie tworzy parę z Danielem i ostatnio w rozmowie opowiedziała o sobie nieco więcej.

Zobacz wideo

"Love Island. Natalia ma ciekawą przeszłość

Na oficjalnym profilu programu "Love Island. Wyspa Miłości" możemy przeczytać, że Natalia szuka lojalnego faceta, który będzie dla niej wsparciem. Jej typ to wysoki, ciemnowłosy i brązowooki mężczyzna z poczuciem humoru. Wydaje się, że Daniel pasuje do niej idealnie, bo spełnia wszystkie warunki. W 14. odcinku szóstego sezonu programu Natalia i Daniel wyszli na randkę na plażę. Dziewczyna wyznała prawdę o swoim poprzednim, dwuletnim związku.

To była mega dziwna relacja. Nie wiem, jak ludzie w Polsce byliby do tego nastawieni. To nie był tradycyjny związek. Facet był o dziesięć lat starszy ode mnie, ale tam się przewijał nie tylko on - oznajmiła Natalia.
Czyli to był związek trzech osób? - dopytywał Daniel.
Cholera wie, co to było. Nie było z mojej strony uczuć do tej dziewczyny. (...) Ten facet tak potrafił zakręcić w głowie. (...) Z tą dwójką ludzi poznałam pierwszy raz wiele rzeczy. On był dla mnie świetną lekcją. Wiem już teraz, czego bym nie chciała w życiu - podkreśliła dziewczyna.

"Love Island." W komentarzach zawrzało

Natalia bardzo szczerze opowiedziała o swojej poprzedniej relacji. Widzowie byli zaskoczeni wyznaniem dziewczyny. Na instagramowym profilu programu "Love Island. Wyspa Miłości" pojawiło się mnóstwo komentarzy i spekulacji związanych z wypowiedzią uczestniczki.

Nie wiem, czy ja dobrze zrozumiałam, że Natalia żyła w trójkącie?
Trochę mnie odrzuciła jej historia. Siedzieć w takim związku dwa lata... Takie zachowania już wchodzą w krew, dla mnie jest już zepsuta do cna.
Dzięki, Natalko, za wyznanie, w ten sposób czar prysł.
 

Chociaż wyznanie dziewczyny zszokowało również samego Daniela, postanowił dać jej szansę i lepiej ją poznać. W ostatnim odcinku ich relacja została wystawiona na próbę. Dziewczyna trafiła do Casa Amor, gdzie na uczestniczki czekali nowi single. Natalia spędzi kilka dni w nowej willi i finalnie będzie mogła zdecydować, czy wybiera nowego partnera, czy zostaje w parze z Danielem. 

Kolejne odcinki programu "Love Island. Wyspa Miłości" można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:10 w Polsacie.

Więcej zdjęć Natalii znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.