"Love Island". Daniel ma dziewczynę poza programem? Internauci mają dowody

"Love Island". Komentarz Karoliny Gilon w jednym z odcinków wzbudził wiele spekulacji. Widzowie uważają, że Daniel ma dziewczynę.

Program "Love Island. Wyspa Miłości" cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. We wrześniu rozpoczęła się szósta edycja randkowego show Polsatu. Uczestnicy mogą przeżyć na egzotycznej wyspie nie tylko świetną przygodę, ale - co najważniejsze - odnaleźć miłość. Aby jednak tak mogło się stać, potrzebne są pewne fundamenty, takie jak... szczerość. Widzowie programu twierdzą, że 28-letni Daniel jest nieszczery z wyspiarzami i tak naprawdę ma dziewczynę. 

Zobacz wideo "Love Island". Specyficzne poczucie humoru Kamila [zapowiedź odcinka]

Zobacz też: "Love Island". Tak kiedyś wyglądał Daniel. Co za zmiana!

"Love Island". Daniel ma dziewczynę? Internauci mają "dowody"

Jednym z wyspiarzy jest przystojny brunet Daniel Różański, który niedawno dołączył do ekipy. Po wejściu do willi, od razu zachwycił wszystkie wyspiarki. W odcinku z 20 września Karolina Gilon wygłosiła przed uczestnikami "Love Island" krótką przemowę. Prowadząca show opowiedziała o nieszczerości i choć nie wskazała nikogo bezpośrednio, wypowiedź była mocno sugestywna.

Pięknie razem wyglądacie i dobrze się bawicie, ale nie zawsze mówicie prawdę. A prawda będzie wam niezbędna do szczęścia, zawsze się obroni i zawsze wyjdzie na jaw - powiedziała Gilon.
 

Po wygłoszeniu tych słów, najbardziej nerwowo zareagował Daniel. Bohater "Love Island" zaczął się delikatnie uśmiechać i - jak zauważają internauci - najbardziej dał po sobie coś poznać. Widzowie uważają, że plotki o dziewczynie uczestnika show krążą już od dawna. Niektórzy uważają, że jest to pewna Brazylijka, a inni obstawiają Natalię. 

Najbardziej dał coś po sobie poznać Daniel - zdenerwował się i speszył. Ludzie tu piszą, że on ma kobietę w Brazylii.
Myślę, że reakcja Daniela była najprawdziwsza i wcale się nie wiąże z tym, że kłamie. A tak poza tym pomyślcie logicznie, która kobieta puściłaby swojego faceta do programu randkowego?
Daniel i Natalia są parą na zewnątrz, tak coś czuję - spekulują internauci.

Królowa Elżbieta II, Jolanta KwaśniewskaJolanta Kwaśniewska dostała prezent od Elżbiety II. Pokazała go dopiero teraz

Jakie jest wasze zdanie?

Więcej o: