"Love Island". Tak kiedyś wyglądał Daniel. Co za zmiana!

Daniel Różański jest 28-letnim uczestnikiem programu "Love Island. Wyspa Miłości". Wysoki brunet jest trenerem personalnym. Daniel ma wysportowaną sylwetkę i dużo czasu spędza na siłowni, ale nie zawsze tak było. Udało nam się dotrzeć do jego starych zdjęć.

Program "Love Island. Wyspa Miłości" wzbudza w widzach wiele emocji. Niedawno rozpoczęła się szósta edycja tego randkowego show Polsatu. Uczestnicy mogą przeżyć na egzotycznej wyspie świetną przygodę, a co najważniejsze, odnaleźć miłość. Jednym z wyspiarzy jest przystojny brunet Daniel Różański, który niedawno dołączył do ekipy. Zachwycił wyspiarki od razu po wejściu do willi, ale nie zawsze wyglądał tak jak teraz.

Zobacz wideo

Daniel Różański z "Love Island" zachwyca sylwetką

Daniel Różański jest 28-latkiem urodzonym w Żyrardowie, ale od trzech lat mieszka w Londynie. Oglądając kolejne odcinki programu, możemy przekonać się, że jako jeden z niewielu panów na wyspie potrafi rozbawić uczestników i wprowadzić pozytywną atmosferę w wilii. Na "Wyspie Miłości" aktualnie tworzy parę z Roksaną, ale coraz częściej podkreśla, że chciałby bliżej poznać Natalię. Jest trenerem personalnym i masażystą. Jak sam podkreśla, przekształcił swoją pasję, w pracę. Od kilku lat dużo czasu spędza na siłowni. Islander chętnie dzieli się efektami regularnych ćwiczeń w mediach społecznościowych. 

 
 

Daniel Różański z "Love Island" przeszedł metamorfozę

Mimo, że uczestnicy "Love Island" mogą pozwolić sobie na całodniowy relaks w słonecznej Hiszpanii, Daniel nie zapomina o regularnych treningach. Okazuje się jednak, że kiedyś nie trenował tyle co teraz. Uczestnik pochwalił się na Instagramie swoją przemianą, która naprawdę zachwyca. Jak widać na poniższych zdjęciach, regularne treningi i zbilansowana dieta dają świetne efekty. 

 

Więcej zdjęć Daniela znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: