"Love Island". Wiemy, czy Josie przeprowadzi się do Zakopanego dla Kuby [PLOTEK EXCLUSIVE]

Josie i Kuba zostali zwycięzcami piątej edycji randkowego show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości". Tylko nam opowiedzieli o wspólnej przyszłości oraz o tym, czy poważnie traktują swój związek. Para wie też, na co przeznaczy wygraną z programu. Niektóre ich odpowiedzi mogą was zaskoczyć.

Więcej informacji o uczestnikach programu "Love Island. Wyspa miłości" przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Randkowy program "Love Island. Wyspa miłości" dobiegł końca. Zwycięzcami piątej edycji show zostali Josie Kwaśniewska i "Góral". Para otrzymała do wyboru dwie koperty. Mężczyzna wylosował tę, w której było 100 tysięcy złotych, ale zdecydował, że wybiera miłość i podzieli się pieniędzmi z ukochaną. Czy para planuje wspólnie zamieszkać? Co zrobią z wygraną? Na te nurtujące fanów pytania odpowiedzieli uczestnicy w wywiadzie dla Plotka. Zakochani mają już konkretne wizje wspólnej przyszłości.

Zobacz wideo "Love Island. Wyspa miłości". Josie i Kuba szczerze o wygranej i planach na przyszłość

Na co wydadzą pieniądze z wygranej? Mają konkretny plan

W czasie rozmowy z uczestnikami nie mogło nie paść pytanie o to, co zrobią ze 100 tysiącami złotych z wygranej. "Góral" powiedział wprost:

Pieniądze wygrane w programie przeznaczymy chyba wspólnie na wakacje, czy inne przyjemności. A dużą część przeznaczymy na inwestycje czy wspólne sprawy. Podzielimy się pieniędzmi. Każdy będzie miał swoją połowę, ale ile sami wydamy na swoje potrzeby po programie, to jest nasza inicjatywa.

Mężczyzna na koniec zabawnie podsumował:

Ile zostanie z tego? Mam nadzieję, że jak najwięcej. Tak, czy inaczej będziemy się dobrze bawić.

Czy zamieszkają razem? Josie przeprowadzi się do Zakopanego, czy Kuba wybierze dla ukochanej Kanadę?

Kwestia wspólnego mieszkania dla żadnej pary nie jest prosta, zwłaszcza gdy mówimy o związku osób z różnych miejsc na świecie. Josie Kwaśniewska jest Kanadyjką polskiego pochodzenia i na co dzień studiuje pielęgniarstwo. Uczestniczka nie chce rezygnować ze szkoły dla miłości i planuje dokończyć studia, a później znaleźć razem z partnerem wspólne mieszkanie. W rozmowie z Plotkiem tak o ich planach opowiedział "Góral":

Myślę, że w przyszłości na pewno chcemy razem zamieszkać. To jest kolejny krok w naszej relacji. Jeżeli uda nam się w normalnych realiach i życiu codziennym razem funkcjonować. (...) Josie priorytetowo chce skończyć tutaj swoją szkołę, żeby mieć zawód i rozwijać się, jeśli chodzi o karierę zawodową.

Okazuje się, że piękna Kanadyjka planuje w przyszłości przeprowadzić się do Polski. 

Josie w czasie naszej rozmowy wyszła z inicjatywą, że chciałaby się do Polski przeprowadzić, więc jak najbardziej będę czekał na nią. Jeśli już się przeprowadzi do Polski, to tylko i wyłącznie do Zakopanego.

Odpowiedź na pytanie, czy poważnie traktują swoją relację, znajdziesz w wideo na górze strony.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia świeżo upieczonym zwycięzcom show "Love Island. Wyspa miłości". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.