"Love Island". Takie znaki Daniel dawał dziewczynie. Przekazywał jej sygnały. "Znalazłeś sposób"

Po ostatnim odcinku w "Love Island" aż wrze. Uczestnicy zdecydowali, że to Daniel ma opuścić willę. W programie przesyłał tajemnicze sygnały swojej dziewczynie.

Najnowszy odcinek "Love Island" dostarczył ogrom emocji fanom, jak i uczestnikom programu. Danielowi od pewnego czasu zarzucano nieszczerość w stosunku do kolegów z reality show i bycie w związku poza "Wyspą Miłości". Uczestnicy zdecydowali, że musi on opuścić willę. W ślad za programowym partnerem od razu ruszyła Natalia, która dobrowolnie odeszła z "Love Island". Daniel podczas pobytu w willi wysyłał do swojej partnerki sygnały, które mogłaby odczytać w telewizji. Co robił, by dać jej znać, że wciąż ją kocha?

Zobacz wideo "Love Island". Natalia chce opuścić program. Wszystko przez Daniela

"Love Island". Co dla Daniela znaczy litera T?

W najnowszym odcinku programu "Love Island", prowadząca Karolina Gilon oskarżyła Daniela o dawanie sygnałów partnerce z zewnątrz. Uczestnicy razem podjęli decyzję o tym, że Daniel będzie musiał opuścić willę. Widzowie programu już od jakiegoś czasu snuli teorie i szukali w sieci dowodów na nieszczere intencje mężczyzny. Daniel nie zamierzał się tłumaczyć. Przy wszystkich zdawkowo odpowiadał na pytania.

 
Wchodząc do programu oświadczyłeś, że jesteś singlem. Sądziliśmy, że ta dziewczyna po prostu nie może pogodzić się z waszym rozstaniem. Nie mieliśmy wątpliwości do czasu, aż zauważyliśmy pewne sygnały - zaczęła Karolina Gilon w programie.

Prowadząca dosadnie wypytywała Daniela, co oznacza jego zachowanie oraz sygnały, które wysyłał lecz ten był nieugięty. Do końca powtarzał, że ,"nic". 

Okazuje się, że tu w domu pełnym kamer, bez dostępu do świata zewnętrznego znalazłeś sposób, aby przekazywać pewne znaki. Co oznacza litera T? - pytała Daniela prowadząca.

Karolina Gilon dodała również, że widzowie są mocno zaangażowani w losy uczestników programu i każdy zwrot akcji wywołuje u nich skrajne emocje. 

Oglądają nas setki tysięcy widzów i każdy będzie sędzią w tej sprawie - Gilon ostrzegła uczestnika.

Daniel otworzył się nieco bardziej, dopiero podczas rozmowy z prowadzącą, już po opuszczeniu show. Zobacz: "Love Island". Daniel został wyrzucony, teraz się tłumaczy. "Pogrążyłeś się do końca życia"

"Love Island". Natalia odeszła dla Daniela z programu

Cała sytuacja i zamieszanie wokół Daniela spowodowało, że Natalia zdecydowała się odejść razem z nim, twierdząc, że całkowicie wierzy w wersję mężczyzny. Jednak internauci uważają, że dziewczyna jest naiwna i nie powinna bezwarunkowo ufać partnerowi z "Love Island".

Nie mogę uwierzyć, że jest taka naiwna, WOW. Zna go dwa tygodnie! Uczucia przysłaniają rozum - piszą fani na profilu programu.

Uczestnicy "Love Island" jednoczą się z Natalią. Opublikowali nawet specjalny filmik, w którym mówią, że zawsze będą wspierać dziewczynę, niezależnie od jej decyzji. 

Myślicie, że relacja Natalii i Daniela ma szansę przetrwać? Premierowy odcinek programu "Love Island" już 28 września o godzinie 22:10, na antenie Polsatu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.