"Love Island". Roksanę poniosło. Fani zniesmaczeni. "Jakby chłopa nie widziała"

"Love Island". Widzowie są zniesmaczeni zachowaniem Roksany. W najnowszym odcinku programu nie dawała odejść partnerowi ani na krok. Czułości para rozpoczęła nad basenem, później przeszła do kryjówki. Nie spotkało się to z pozytywnym odbiorem.

"Love Island" nie zwalnia tempa, dostarczając widzom skrajnych emocji. Tym razem fani programu zbulwersowali się zachowaniem Roksany. W najnowszym odcinku uczestniczka nie szczędziła czułości partnerowi. Upojne chwile nad basenem zakończyły się przejściem do kryjówki. Widzowie "Love Island" nie są zachwyceni. Twierdzą, że uczestniczka zbyt obnosiła się z namiętnymi gestami.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

Tay Machado; Daniel 'Love Island'"Love Island". Dziewczyna Daniela ujawniła nowe fakty. Wkopała produkcję

"Love Island". Miłosne uniesienia Roksany nie przekonały widzów

Roksana pojawiła się w programie, gdy pozostali uczestnicy mieli swoje pary. Nieraz wypowiadała się, że jest pełna obaw, czy znajdzie na wyspie miłość. W Casa Amor poznała Pawła i od razu coś między nimi zaiskrzyło. Roksana nigdy nie kryła, że Paweł pociąga ją fizycznie. Mężczyzna także był pod jej ogromnym wrażeniem. Para w ostatnim odcinku dała się ponieść emocjom. Kiedy uczestnicy  dostali propozycję skorzystania z kryjówki, postanowili wykorzystali szansę do granic możliwości. Jednak ich miłosne uniesienia spotkały się z dość skrajnymi opiniami wśród widzów programu.

 

Love Island Daniel"Love Island". Daniel dawał znaki dziewczynie z zewnątrz. "Dom kamer"

"Love Island". Widzowie zniesmaczeni zachowaniem Roksany

Para w kryjówce miała czas nie tylko na spokojną rozmowę. Wcześniej zarówno Roksana, jak i Paweł oddawali się namiętnym gestom nad basenem. Czułym słowom i pocałunkom nie było końca. Uczestniczka bez oporów kładła się na partnerze, całując go. Takie zachowanie nie wszystkim widzom przypadło do gustu.

On się chyba czuje osaczony... Niestety, to widać - czytamy pod filmikiem na Instagramie. 

Niektórzy mocno krytykują uczestniczkę, twierdząc, że jest zbyt otwarta.

Nikt wcześniej aż tak nie prowokował do seksu, a Roksana zachowuje się wręcz obleśnie. Znają się zaledwie cztery dni - piszą fani pod filmikiem na Instagramie. 

Są też tacy internauci, którzy stają w obronie Roksany, jednak jest ich o wiele mniej. Zdecydowana większość, czuje się co najmniej zniesmaczona przesadnymi czułościami pary.

Aż się odechciewa oglądać, serio, przesada. Roksana jakby chłopa w życiu nie widziała, niesmaczne! - komentują widzowie. 

Myślicie, że relacja Roksany z Pawłem ma szansę przetrwać po programie? Premierowy odcinek programu"Love Island" już 29 września o godzinie 22:10, na antenie Polsatu

Więcej o: