"Love Island". Kłótnia Pauli i Pawła wywołała skrajne emocje. Widzowie ostro o uczestniczce: Fałszywa

W ostatnim odcinku doszło do ostrej wymiany zdań między Paulą a Pawłem. Internauci murem stanęli za islanderem. Na uczestniczkę spadła natomiast fala krytyki.

Wyrzucenie Daniela przyćmiło wszystkie wydarzenia ostatniego odcinka "Love Island". W programie nie brakowało jednak emocjonujących scen z udziałem pozostałych uczestników. Jedną z nich była kłótnia Pauli i Pawła. Internauci zarzucili islanderce nieszczerość.

Zobacz wideo Igor i Magda z "Love Island" mieli kryzys? Zdradzili, czy będzie ślub

"Love Island". Kłótnia Pauli i Pawła wywołała skrajne emocje

Paula i Paweł przez pewien czas tworzyli parę w programie. Po powrocie z Casa Amor uczestniczka zdecydowała się bliżej poznać Patryka, przyprowadzając go do willi. Paweł automatycznie stracił parę. Były partner islanderki nie krył rozgoryczenia jej decyzją. Mieszkaniec "Wyspy Miłości" bardzo zaangażował się w tę relację.

To mega dziecinne i mega słabe z twojej strony (...) Zachowujesz się, jakbyś mnie nie znała, bo weszłaś z nowym chłopem, to jest okej? - zarzucił Pauli Paweł.
Ale podeszłam do ciebie wczoraj, rozmawiałam z tobą. Za co ja mam cię jeszcze przepraszać? - pytała ze łzami w oczach islanderka.
 

Internauci w większości opowiedzieli się po stronie Pawła. Uznali, że zachowanie Pauli od początku było fałszywe, a uczestniczka pozostawała w parze tylko po to, aby nie odpaść z programu.

Życzę ci Paweł wielkiej miłości, a Paula niech wraca do domu, bo jest bardzo nieszczera.
Niedobrze mi, jak na nią patrzę, od początku jej nie lubię. Pouczała wszystkich, a sama pokazała klasę. Błagam, wyrzućcie ją z wyspy.
Ona go wykorzystała, wiedziała, że nic z tego nie będzie, a mimo to nadal go zwodziła, tylko po to, aby się utrzymać w programie - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Paula zasłużyła sobie na taką krytykę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.