"Love Island". Kolejna osoba opuściła program. Uczestnik sam o to poprosił. "Facet z klasą!"

W najnowszym odcinku "Love Island" kolejny uczestnik opuszcza program na własne życzenie. Paweł zapewnia, że to była trudna, choć przemyślana i właściwa decyzja. Widzowie są zachwyceni postawą uczestnika. Takich pochwał jeszcze nie było.

Uczestnicy programu "Love Island" swoimi wyborami wciąż zaskakują widzów. Ostatnio zadecydowali o odejściu Daniela z powodu jego nieszczerości. Za mężczyzną wyspę dobrowolnie opuściła jego programowa partnerka Natalia. Niestety, czas pożegnań jeszcze się nie zakończył. W najnowszym odcinku Paweł podzielił się ze znajomymi z planu decyzją o opuszczeniu "Wyspy Miłości"

Zobacz wideo Igor i Magda z "Love Island" mieli kryzys? Zdradzili, czy będzie ślub

"Love Island". Paweł odchodzi z programu 

Tego można się było spodziewać po tym, jak na wyspę dołączył Patryk i zawładnął sercem Pauli, która wcześniej tworzyła parę z Pawłem. Mężczyzna mocno przeżył to rozstanie, myślał, że uda mu się z kobietą stworzyć stałą relację. O decyzji poinformował islandersów, wygłaszając wzruszające przemówienie przy kręgu ognia. Nie brakowało łez, lecz uczestnicy zaakceptowali wybór programowego kolegi i okazali mu wsparcie. Po odcinku zorganizowano live na instagramowym koncie "Love Island", gdzie Paweł rozmawiał z prowadzącą. Wyjaśnił oczywiste przyczyny opuszczenia wyspy. Początek nowego związku Pauli z Patrykiem był dla niego nie do zniesienia. Stwierdził, że nie odnajdzie już miłości w programie.

Uważam, że to była najlepsza decyzja na ten moment - stwierdził Paweł w rozmowie z Karoliną Gilon.

Karolina Gilon była pod wrażeniem słów uczestnika. Decyzja mężczyzny także i w niej wzbudziła emocje. 

Najbardziej wzruszający koniec polskiego "Love Island" - powiedziała prowadząca programu w rozmowie z Pawłem na Instagramie. 

Myślicie, że Paula dobrze zrobiła, wybierając Patryka?

 

"Love Island". Widzowie zachwyceni postawą Pawła

Jedno jest pewne. Paweł odszedł z programu z klasą. Podjął przemyślaną decyzję, a swoim zachowaniem wzruszył nie tylko uczestników, ale i widzów programu, którzy nie szczędzą mu pięknych komentarzy.

Ale mądry chłop. Takiego jeszcze w żadnej edycji nie było. Szacun. I zazdrościć tylko przyszłej wybrance. Mało teraz takich mężczyzn.
Gość wygrał ten program charakterem i niezburzonym kręgosłupem moralnym, czym niewielu pozostałych na wyspie może się poszczycić - czytamy w komentarzach pod filmem na Instagramie.

Tak pozytywnego odzewu od fanów "Love Island" dawno nie było.

Facet z klasą! Mężczyzna o takich wartościach i wrażliwości, to ewenement w dzisiejszych czasach. Gratuluję rodzicom takiego syna.

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się losy uczestników na wyspie? Premierowy odcinek programu "Love Island" już 29 września o godzinie 22:10 na antenie Polsatu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.