"Love Island". Arek wyznał, że kocha byłą dziewczynę. Laura pokazała jego prywatne wiadomości. "Nie spier*ol tego"

Arek w "Love Island" wydawał się na początku bardzo oddany jednej wybrance. Szybko okazało się, że jest jednak kochliwy. Jaka jest prawda? Od kogo Arek dostał drugą szansę?

Widzowie randkowego reality show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości" mieli już okazję poznać zwycięzców. To Magda i Wiktor podzielą miedzy sobą 100 tysięcy złotych wygranej. Pozostali uczestnicy nadal budzą zainteresowanie fanów, którzy chcą wiedzieć, jak potoczyły się ich losy i ułożyły wzajemne relacje.

Zobacz wideo

Nowa willa w 'Love Island'"Love Island". Mamy zdjęcia luksusowej willi. To tutaj zamieszkali nowi uczestnicy

"Love Island". Laura życzy powodzenia Arkowi

Arek na wyspie miłości od razu związał się z Andzią i wydawało się, że będą bardzo mocnymi kandydatami do zwycięstwa. Szybko okazało się, że dziewczyna czuła się w tym związku stłamszona, a odrzucony Arek pocieszył się nową relacją z Aleksandrą. Ale to nie ona była ostatnia. Po niej mężczyzna był jeszcze z Laurą. Każdą z partnerek zapewniał, że jego intencje są szczere i pragnie się zakochać.

Więcej o "Love Island" przeczytacie na Gazeta.pl

Kiedy opuścił wyspę i wrócił do kraju wyszło na jaw, że jego serce wciąż jest zajęte. Największą miłością Arka nadal jest jego była dziewczyna. Byli w związku przez osiem lat, a jak twierdził Arek, to z jego powodu relacja się zakończyła. Teraz wyspiarz przyznał, że dopiero udział w programie pozwolił mu zrozumieć, że nie jest się w stanie zakochać już w nikim innym i wciąż żywi uczucia do byłej partnerki.

Arek tuż po zakończeniu swojej przygody w "Love Island" spotkał się ze swoją byłą dziewczyną. Widać, że ta relacja ma szanse. Do Arka napisała jedna z jego partnerek z show Laura.

'Love Island' Laura, Arek'Love Island' Laura, Arek 'Love Island' Laura, Instagram screen

Zdaniem dziewczyny Arek dostał drugą szansę, ale musi docenić to i być ostrożny. Za pierwszym razem to on zniszczył ośmioletnią relację.

Lexy Chaplin, Marcin DubielMarcin Dubiel i Lexy Chaplin zdradzili jak wygląda ich relacja. Youtuber się oświadczył

Czy teraz uda mu się ją odbudować? Wyspiarz zapewnia, że niedługo odniesie się do tych informacji.

Więcej o: