pogrzeb

Więcej o:

pogrzeb

Wypowiedzi na forum o:

pogrzeb

 • Ateista a katolicki pogrzeb w rodzinie

  Ostatnio byłam na pogrzebie, gdzie syn nie uczestniczył w mszy za ojca, zorganizowanej przez wdowę, tylko w pogrzebie, który sam zorganizował, jest niewierzący, zgodził się jedynie na pogrzeb katolicki w sensie pochówku, krzyż itp. aby nie drażnić macochy. Czy zachował się niepoprawnie wobec ojca?

 • Ponowny pogrzeb

  Rodzaj małego grobowca po oficjalnym pogrzebie, ale przydomowym, po pewnym czasie (kilkudziesięciu latach) został przeciągnięty w inne miejsce i zakopany w ziemi bez oznakowania. Gdyby go wydobyć i postawić w dawnym miejscu, to czy konieczny jest ponowny pogrzeb? Religia ewangelicka.

 • Jak się ubrać na pogrzeb?

  Dziewczyny- w przyszłym tyg mam pogrzeb. Nikt z rodziny, znajoma z dawnej pracy. Ma być bardzo ciepło. Jak się ubrać? Czy czarna bluzka z krótkim rękawkiem i czarna plisowana ( lekko tiulowa) spódnica przed kostkę+ czarne sandałki może być? A paznokcie na jaki kolor? Myślałam też o letniej sukience,

 • Podroz do Polski na pogrzeb

  Czy wiecie moze, jakie sa obecnie regulacje dotyczace podrozy na pogrzeb bliskiej osoby do Polski. Jak jest z kwarantanna I Jamie documents sa potrzebne?

 • Tłumy na pogrzebie pedofila

  Ten kraj naprawdę zginie. Motłoch przyszedł na pogrzeb zwyrodnialca i zboczeńca, żeby go "pożegnać". Gdyby żył, gotowi by byli przyprowadzić mu własne dzieci żeby je pomolestował.

 • Jechałybyście na pogrzeb?

  Zmarł ojciec siostry wujecznej (córka siostry matki) z którą nie utrzymujemy jakichś zażyłych kontaktów prywatnie, ale widzimy się codziennie bo pracujemy w jednej firmie, rozmawiamy, jak coś trzeba to sobie pomagamy, a rodzinnie spotykamy się w większym gronie na weselach i pogrzebach. Jej ojciec

 • Re: Jak się ubrać na pogrzeb?

  3-mamuska napisała: > Zreszta wpisz w google strój na pogrzeb latem dla kobiety i wyskoczy ci co pasu > je czy nie. Przejrzyj i wybierz coś z szafy co się nada. No własnie przejrzałam. I np wygooglowałam Torbicką, powszechnie uważaną za ikonę stylu i klasy w takich strojach na pogrzebach. Pierwsze

 • Re: Jak się ubrać na pogrzeb?

  Nie idź wcale. Jeśli masz rozkminy typu jakie paznokcie na pogrzeb to szkoda słów.

 • Re: Jak się ubrać na pogrzeb?

  Na ostatnim pogrzebie byłam w białych spodniach i czarnej bluzce. Kogo obchodzi twój kolor paznokci?

 • Pogrzeb covidovy

  Pytam wprost i bez emocji, bo muszę się trzymać, ogarnąć i dziś wszystko załatwić. Stolica. Odebrać dokumenty ze szpitala, potem usc, potem cmentarz. Grób jest. Najchętniej bym bez księdza to zrobiła, ale pewnie się nie da? Czy teraz bez mszy się odbywa pogrzeb, i tylko przy grobie ceremonia?