Nominowani do "Róż Gali"

Ekskluzywny magazyn o gwiazdach opublikował listę osób nominowanych do nagród ?Róże Gali". W poprzedniej edycji tego plebiscytu statuetki otrzymali: Rafał i Marcin Mroczek (piękny debiut), Piotr Rubik (piękny dziś), Kasia Figura (piękni zawsze), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (piękna para). Kto w tym roku ma szansę na statuetkę?

W kategorii piękny debiut nominowani są: Robert Kubica , Alicja Bachleda-Curuś , Anna Cieślak , Michał Koterski , Novika , Agnieszka Włodarczyk .

Nasz faworyt - Alicja Bachleda-Curuś. Chociaż w Polsce jest o niej raczej cicho, to w Stanach Zjednoczonych robi się o niej coraz głośniej. Urody nie można jej odmówić, więc szansę na zgarnięcie statuetki widzimy bardzo duże. Do tego jest utalentowana i tajemnicza. Jeśli jednak w tym plebiscycie najważniejsza będzie popularność to wygra, ostatnio bardzo rozchwytywana, Agnieszka Włodarczyk.

Agencja Wyborcza.pl fot. tomasz wawer

Piękni dziś: Katarzyna Herman , Szymon Majewski , Tatiana Okupnik , Beata Sadowska , Ania Dąbrowska , Tomasz Kot . Nasz faworyt - Szymon Majewski. Szymon może nie jest nieziemsko przystojny, ale ma za to niezwykłą umiejętność budzenia w ludziach sympatii. Wprost nie sposób go nie lubić. Zawsze wesoły, uśmiechnięty i błyskotliwy. Największy prześmiewca polskiej polityki ma mnóstwo fanów i dlatego wierzymy, że zdobywca dwóch "Telekamer" otrzyma w tym roku "Różę Gali".

A na marginesie to zdecydowania brakuje w tym zestawieniu Pawła Małszyńskiego . Być może "Gala" wśród nominowanych ma jakiegoś swojego faworyta i bała się, że Paweł będzie zbyt groźną konkurencją. Jesteśmy więcej niż pewni, że laureat nagrody "Viva najpiękniejsi" z pewnością zdobyłby "Róże gali".

JACEK LAGOWSKI / Agencja Wyborcza.pl

Piękni zawsze: Kasia Nosowska , Stanisław Tym , Ewa Błaszczyk , Artur Żmijewski , Urszula Dudziak , Małgorzata Niemen . Nasz faworyt - Artur Żmijewski. Aktor ma już na swoim koncie statuetkę "Viva najpiękniejszy" to w tym roku przydałoby się dostać nagrodę od konkurencji "Vivy". Artur naprawdę ładnie się starzeje i wciąż dobrze wygląda. Kochający mąż i ojciec. Zawsze szarmancki i kulturalny. Jednym słowem gatunek na wymarciu.

Piękne pary: Ola Kwaśniewska i Wojciech Szuchnicki , Andrzej Saramonowicz i Tomasz Konecki (spokojnie to nie para - to twórcy filmu "Testosteron"), Krzysztof Krauze i Joanna Kos-Krauze , Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski , Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski , Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor . Nasi faworyci - Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Oboje piękni, sławni i bogaci. Zaręczyli się dwa temu, ale nie mogą sformalizować swojego związku, ponieważ brakuje im na to czasu. Może jak zostaną okrzyknięci najpiękniejszą para 2007 roku, przyspieszą przygotowania do ślubu.

Organizatorzy tego plebiscytu w poprzednich latach sugerowali, że osoby głosujące wybierały gwiazdy nie na postawie wyglądu, ale osobowości i piękna wewnętrznego. Czy i w tym roku wygra charakter a nie twarz, przekonamy się już w listopadzie. A Waszym zdaniem, kto wygra w poszczególnych kategoriach?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.