Beata Sadowska

Beata Sadowska

Beata Sadowska to polska dziennikarka. Pracuje w radiu oraz w telewizji. Widzowie ją kojarzą z programów "Pytanie na śniadanie", "Miasto kobiet" czy "Zoom na miasto". Współpracowała z radiem Zet, radiem Zet Chilli oraz czasopismem VIVA


Imię i nazwisko: Beata Sadowska
Data urodzenia: 22 czerwca 1974r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: dziennikarka
Instagram: @beata_sadowska_official
Facebook: facebook.com/oficjalnastronabeatysadowskiej/

Beata Sadowska - droga do kariery

Beata Sadowska urodziła się w 1974 roku w Warszawie. Ukończyła liceum ogólnokształcące Stefana Batorego, a następnie politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką Studium dziennikarskiego Warsaw Journalism Center. Ukończyła również kursy dziennikarskie Agencji Reutera.
Tuż po maturze związała się z Radiem Kolor. Po kilku latach rozpoczęła pracę w Radiu Zet, w którym pracowała w charakterze reportera politycznego.
Przez kilka lat dziennikarka związana była ze stacją TVN. Współpraca rozpoczęła się od prowadzenia przez Sadowską listy przebojów "Pepsi Chart", która nadawana była prosto z Londynu, gdzie dziennikarka przez kilka lat mieszkała.

Beata Sadowska - gwiazda telewizji

Beata Sadowska była prowadzącą programu "Miasto Kobiet" w TVN Style, a następnie dla tej samej stacji prowadziła program "Pałac kultury". Wraz z Marcinem Prokopem pracowała przy programie "MTV Select".
W 2006 roku Sadowska nawiązała współpracę z Telewizją Polską, która potrwała kolejnych sześć lat. Od maja stacja TVP2 emitowała program prowadzony przez Beatę Sadowską - "Ona i On. Wojna płci". W 2009 widzowie mogli ją oglądać w programie "Hit Generator", którego była gospodynią. Pracowała również przy popularnym programie porannym "Pytanie na śniadanie".
Na początku 2010 roku Beata Sadowska wystąpiła w reklamie marki Toyota, za co została zawieszona przez Telewizję Polską. Zgodnie z polityką firmy powinna wystąpić o zgodę na udział w akcjach promocyjnych.

Zobacz także:

Paulina Smaszcz-Kurzajewska - Anna Popek - Maria Sadowska

beata sadowska

Więcej o:

beata sadowska

  • Horodyńska o Gardias: LALA WYPOMADOWANA SAMOOPALACZEM

    boom! Teraz przyszła moda na rozstania! > więcej> skomentuj (49) 17.11.2009 11:26 Pokaz Zienia:Tragiczny strój Gawędy, powrót Cichopków, nowa fryzura Sydor! kasia cichopek maciej zień dorota gardias edyta herbuś beata sadowska agnieszka szulim grażyna torbicka dominika gawęda ewelina flinta marcin

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.