Kuba Wojewódzki dogryza Kammelowi, który podlizywał się Kurskiemu. Kpi: Witam cud życia we wszystkich rzędach

Kuba Wojewódzki w swoim programie kolejny raz zakpił z Tomasza Kammela. Tym razem odniósł się do wypowiedzi prezentera TVP podczas koncertu, na którym ze sceny podlizywał się Jackowi Kurskiemu.

Niegdyś media rozpisywały się o zażyłej znajomości Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Kammela. Choć pracowali w innych stacjach, prywatnie mieli za sobą przepadać i spotykać się także poza oficjalnymi wydarzeniami. Dziś jednak po dawnej sympatii nie ma śladu - Kuba wielokrotnie szydził z kolegi. We wtorkowym odcinku swojego show nie mógł powstrzymać się od uszczypliwości pod adresem Kammela. 

Piotr Gąsowski , Tomasz KammelGąsowski wbija szpilę Kammelowi. Aktor mistrzowsko przerobił scenę z "Misia"

Kuba Wojewódzki wyśmiewa Tomasza Kammela

Kuba Wojewódzki w swoim show nawiązał do wypowiedzi Tomasza Kammela. 4 kwietnia dziennikarz TVP prowadził koncert Andrei Bocellego "Cud życia" i w dosyć oryginalny sposób przywitał Jacka Kurskiego i jego ciężarną wówczas żonę. 

Bocelli zatytułował swój koncert "Cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy - mówił ze sceny Kammel.

W podobny sposób swój najnowszy odcinek programu zaczął Kuba Wojewódzki, który witał tak swoją gościnię Natalię Szroeder i widzów. Wprost przyznał, że cytuje byłego "kolegę z TVP".

Chciałbym zacząć - jak mój kolega, były, z TVP - od powitania cudu życia w pierwszym rzędzie. Dobry wieczór! Ale że jesteśmy w telewizji amerykańskiej, demokratycznej, to witam cud życia we wszystkich rzędach. Zacytowałem mojego kolegę z TVP. Teraz nie tylko poród może być pośladkowy, ale także powitanie. Co ta zaraza robi z ludźmi. I nie mówię tu o covidzie, a o TVP.

To nie pierwszy raz, gdy Wojewódzki uderzył w dawnego kolegę. W lutym Kammel przeprowadził wywiad z prezesem Telewizji Polskiej Jackiem Kurskim, podczas którego wychwalał wyniki oglądalności programów w TVP. Kuba najwyraźniej obejrzał wystąpienie Tomka i nazwał go wówczas klakierem.

Tomasz Kammel zrobił wywiad z Jackiem Kurskim i internet przemówił: Czysta komuna. Gra w orkiestrze Kurskiego. Warto być takim klakierem? To, co zrobił Kurskiemu, powinno być pokazywane po 23. Czyli marzenia się spełniają. Tomek zawsze marzył o autorskim wieczornym show - kpił dziennikarz TVN w "Polityce".

'Kuba Wojewódzki'Kuba Wojewódzki nie dowierzał. YouTuber wytatuował sobie na stopie penisa

Spodziewalibyście się, że kiedyś panowie byli ze sobą naprawdę blisko?

Zobacz też: Kuba Wojewódzki złamał prawo? Policja bada sprawę, a polityk PiS-u grzmi: Bycie celebrytą nie zapewnia bezkarności

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."