Spojrzała na zdjęcie księcia Williama z dziećmi. Nie ma wątpliwości. "Wstrząsnęło nimi do głębi"

To, co dzieje się ostatnio w rodzinie królewskiej, z pewnością jest sprawdzianem dla relacji księżnej Kate i księcia Williama. Ekspertka oceniła nowe zdjęcie syna króla Karola z dziećmi. Co zauważyła?

W styczniu dowiedzieliśmy się, że księżna Kate przeszła operację jamy brzusznej. Zniknęła z przestrzeni publicznej i jak poinformowała kilka miesięcy później, okazało się, że wykryto u niej nowotwór. Wiele wskazuje jednak na to, że z Middleton jest lepiej, a leczenie przynosi rezultaty - świadczy o tym, chociażby to, że pojawiła się na paradzie z okazji urodzin króla. Podczas Dnia Ojca na profilu na Instagramie Kate i Williama pojawiło się jego zdjęcie z dziećmi, wykonane przez księżną. Przekazała ona także życzenia dla męża i ojca pociech. Ekspertka mówi, co według niej oznacza nowa fotografia. Co dzieje się w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama?

Zobacz wideo Kate i William pojawili się w lokalu. Ustawiły się kolejki

Ekspertka o małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. "Silniejsze niż kiedykolwiek"

Ekspertka od rodziny królewskiej i była korespondentka BBC Royal, Jennie Bond, mówi, że trudny czas z pewnością wzmocnił relację Kate i Williama. "Ostatnie kilka miesięcy było sprawdzianem ich silnego partnerstwa. Myślę, że to zdjęcie mówi nam, że nadal potrafią skakać z radości nawet w najtrudniejszych chwilach i że Kate celowo wybrała fotografię, która świadczy o ich optymizmie na przyszłość" - powiedziała w rozmowie z portalem OK! Magazine. Dodała, że ich małżeństwo "z pewnością jest silniejsze niż kiedykolwiek". Zdjęcie, o którym mowa, znajdziecie w galerii na górze strony. 

Trudny okres "wstrząsnął do głębi" małżeństwem księżnej Kate i księcia Williama

Rodzice księcia Williama, król Karol III i księżna Diana, rozwiedli się, gdy był dzieckiem. Pojawiały się doniesienia, że książę wsuwał chusteczki pod drzwi łazienki, gdy słyszał płacz mamy. Z tego powodu jego dzieciństwo było burzliwe i z tego też względu tak bardzo chciał stworzyć szczęśliwe małżeństwo. 

Ostatnie kilka miesięcy było prawdopodobnie okresem największej próby w całym ich małżeństwie i musiało nimi wstrząsnąć do głębi. Myślenie o przyszłości musiało być niesamowicie niepokojące, ale myślę, że to zdjęcie zostało celowo wybrane, aby pokazać, że cała rodzina może patrzeć w przyszłość z optymizmem

- mówi Jennie Bond dla OK! Magazine. Książę William również częściowo wycofał się z obowiązków i spotkał się przez to z krytyką ze strony opinii publicznej. "Dał całkowicie jasno do zrozumienia, że Kate i dzieci są jego priorytetem numer jeden" - podkreśla ekspertka.

Interesuje cię życie brytyjskiej rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.