Księżna Kate na Trooping the Colour w czasie leczenia. Ekspert oczarowany jej stylizacją

Księżna Kate nareszcie pokazała się światu. Zaskoczyła swą obecnością podczas parady z okazji urodzin teścia, która wypadła na 15 czerwca. Jesteście ciekawi, jak jej stylizacja została oceniona przez eksperta?

Ubiór księżnej Kate jest szeroko komentowany. Ostatnio jednak było cicho w tym zakresie, a wszystko przez to, że ukochana księcia Williama odsunęła się od życia publicznego. To z kolei przez wzgląd na zmagania z nowotworem i chemioterapię, którą zaczęła kilka miesięcy temu. Obecność księżnej Kate na Trooping the Colour wywołała ogromne poruszenie. Co o jej kreacji mówi nasz ekspert?

Zobacz wideo Księżna Kate vs. muzyka elektroniczna

Księżna Kate olśniewała w czerni i bieli. Stylizacja jedna z lepszych w karierze?

Żona księcia Williama to kobieta z klasą. Podczas ważnych uroczystości zawsze pamięta nie tylko o odpowiedniej postawie, lecz także stroju. Tej drugiej kwestii przyjrzał się nasz stylista, Michał Musiał. -Księżna Kate tym razem postawiła na ponadczasową elegancję. Zdecydowała się na ponadczasowe połączenie czerni i bieli. Trzeba przyznać, że wyszła ma tym doskonale. Ołówkowa sukienka podkreśliła sylwetkę - zaznaczył. Ekspert docenił ponadto inne elementy stylizacji, od których nie można było oderwać wzroku. 

Nie bez znaczenia okazały się także dodatki - fantazyjny kapelusz, geometryczna torebka i ponadczasowe białe szpilki sprawdziły się doskonale. Patrząc na Kate, trudno do czegokolwiek się przyczepić. Jest nowocześnie i minimalistycznie, a jednocześnie bardzo stylowo i z pazurem

- podsumował. Zdjęcia kreacji znajdziecie w galerii na górze strony. Spójrzcie na wyraz twarzy księżnej.

Mąż stale wspiera księżną Kate. Nie kryje szczęścia z powodu jej powrotu

Niedawno w sieci wybrzmiało stanowisko księcia Williama dotyczące ponownego angażowania się jego żony w dawne obowiązki. "Książę jest niezmiernie zadowolony, że księżna zaczyna angażować się w pracę i projekty, które są dla niej ważne. Nadal będzie skupiał się na tym, aby wspierać ją i dzieci i jednocześnie wypełniać swoje dotychczasowe publiczne zobowiązania" - czytamy komentarz rzecznika Pałacu Kensington dla "Mirror". Udział księżnej Kate we wspomnianej paradzie przez długi czas stał pod znakiem zapytania. Finalnie była w stanie uczestniczyć w wydarzeniu i na dodatek wyglądała bardzo promiennie.

Co sądzicie o kreacji Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.