Pilne wieści ws. księżnej Kate i przebiegu leczenia. Jest oficjalny komunikat

Do sieci trafiła właśnie ważna informacja na temat księżnej Kate. Chodzi o leczenie żony księcia Williama oraz jej udział w ważnym wydarzeniu.

W marcu na jaw wyszło, że księżna Kate choruje na nowotwór. O wszystkim poinformowała na nagraniu, które zostało udostępnione w mediach społecznościowych. - W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu - mówiła żona księcia Williama. Middleton przekazała również, że lekarz zalecił jej "poddanie się chemioterapii zapobiegawczej". Od tamtej pory księżna Kate nie pojawia się na publicznych wydarzeniach. Teraz do sieci trafiła ważna informacja.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska oceniła styl księżnej Kate. Jest wzorowy?

Księżna Kate "nadal poddawana jest chemioterapii". Nie weźmie udziału w ważnym wydarzeniu

Media obiegła oficjalna informacja na temat tego, czy księżna Kate weźmie udział w próbie do Trooping The Colour, tradycyjnej paradzie urodzinowej, przygotowanej specjalnie dla brytyjskiego monarchy. Wieści na ten temat przekazał korespondent królewski ITV News, Christopher Ship. "Księżna Walii nie weźmie udziału w przeglądzie pułkowników przed weekendem Trooping [The Colour - przyp. red]. Nadal poddawana jest chemioterapii" - czytamy na Twitterze. Do tej pory nie przekazano wiadomości o tym, czy księżna Kate pojawi się na głównej paradzie, która odbędzie się 15 czerwca. Szanse na to są raczej nikłe. Ze wcześniejszych komunikatów wiemy, że Middleton wróci do wykonywania obowiązków, gdy dostanie zielone światło od lekarzy. Jeśli chcecie zobaczyć kadr z jej wspólnego wyjścia z dziećmi z przeszłości, zajrzyjcie do galerii na górze strony. 

Księżna Kate czuje się lepiej? Pozytywne informacje

Chociaż Middleton nie uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach i jej fani są zmartwieni, to ostatnio do sieci trafiły dość pozytywne informacje. Anonimowy przyjaciel Katie Nicholl, autorki artykułów na temat rodziny królewskiej i korespondentki "Vanity Fair", przekazał wieści na temat leczenia księżnej Kate. "To dla mnie wielka ulga, że toleruje leki i faktycznie czuje się o wiele lepiej. To był oczywiście bardzo trudny i niepokojący okres. Wszyscy byli wokół niej: William, jej rodzice oraz siostra i brat" - przekazał informator cytowany przez Fox News. ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate na niepublikowanym do tej pory zdjęciu. Wyszło na jaw, jak z mężem zachowują się prywatnie

Czekacie na powrót księżnej Kate do wykonywania obowiązków?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.