Na te wieści wszyscy czekali. Rzecznik księżnej Kate wskazał, kiedy wróci do pracy

Księżna Kate do tej pory nie pokazała się publicznie i poddaje się leczeniu. Ale, jak wyznał jej rzecznik, w tym czasie nie próżnuje. Okazuje się, że pomimo choroby angażuje się w sprawy Królewskiej Fundacji. Kiedy więc wróci do pracy?

Księżna Kate pod koniec marca wyznała, że ma raka. Opublikowała wtedy nagranie, w którym opowiedziała o swojej chorobie. Był to pierwszy raz od grudnia, kiedy pokazała się publicznie. Do mediów co jakiś czas docierają nieoficjalne informacje o jej stanie. Ostatnie pochodzą sprzed kilku dni. Według informatora tabloidu "Marca", księżna "cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi". Teraz rzecznik Pałacu Kensington ujawnił, że pomimo choroby, ta angażuje się w ważny projekt. 

Zobacz wideo Księżna Kate to ikona stylu

Kiedy księżna Kate pojawi się publicznie? Rzecznik wskazuje

Księżna Kate w styczniu przeszła operację jamy brzusznej, po której poddała się rekonwalescencji. Już wtedy media donosiły, że nie zamierza tylko odpoczywać i jest na bieżąco z różnymi sprawami związanymi z pełnionymi przez nią funkcjami. Później okazało się, że jej stan zdrowia jest znacznie poważniejszy. Nie ujawniono jednak do tej pory, z jakim rakiem zmaga się Kate Middleton. Wiadomo, że poddała się chemioterapii, a jak zapewniał książę William, "mają się dobrze". Wskazywać na to może też fakt, że jego żona działa razem z zespołem nad projektem skierowanym do przedsiębiorstw, by wprowadzały praktyki pracy bardziej przyjazne rodzinom. Co więcej, Kate została określona "siłą napędową".

Wczesne dzieciństwo jest dla księżnej ogromnym priorytetem, dlatego była na bieżąco informowana o rozwoju prac grupy zadaniowej i zapoznała się z raportem. (...) Od chwili powstania grupy zadaniowej otrzymywała aktualne informacje, zapoznała się ze sprawozdaniem i została na jego temat poinformowana

- wyznał rzecznik Pałacu Kensington. Dodał też, że współpracownicy raportowali jej na bieżąco postępy prac i była informowana o kolejnych działaniach. Czy więc oznacza to, że niedługo zobaczymy księżną Kate publicznie? Niestety, nie jest to oficjalny powrót księżnej Walii do obowiązków. "Daliśmy jej jasno do zrozumienia, że potrzebuje teraz przestrzeni i prywatności, aby odzyskać siły. Do pracy wróci, gdy otrzyma zielone światło od lekarzy" - zdradził przedstawiciel małżonków. 

BBC opublikowało czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Internauci rozpętali burzę

Sympatycy brytyjskiej rodziny królewskiej czekają na kolejne informacje na temat księżnej Kate. Każda wzmianka o niej budzi więc emocje. Niedawno jednak doszło do sytuacji, która wywołała popłoch. Na oficjalnym profilu BBC pojawiło się czarno-białe zdjęcie żony księcia Williama. "Czy tylko ja się przeraziłem, kiedy to zobaczyłem?" - pisali internauci. Podobna sytuacja miała w kwietniu, w dniu kolejnej rocznicy ślubu Kate i Williama.Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z ekspertem, który w rozmowie z Plotkiem podkreślił, że w rodzinie królewskiej nie ma przypadków. Tęsknicie za księżną Kate? Jej zdjęcia zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

Tęsknisz za księżną Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.