Księżna Kate i książę William świętują 13. rocznicę ślubu. Niefortunne zdjęcie? Internauci oburzeni. "Prawie zemdlałam"

Księżna Kate i książę William z okazji rocznicy ślubu opublikowali na oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie z sesji zdjęciowej, która została wykonana tuż po ceremonii. Nie wszystkim spodobał się wybór kadru.

Księżna Kate i książę William stanęli na ślubnym kobiercu 29 kwietnia 2011 roku, a więc dokładnie 13 lat temu. Jak co roku z okazji rocznicy opublikowali w mediach społecznościowych fotografię ze ślubnej sesji zdjęciowej. Widzimy na niej uśmiechniętych nowożeńców. Kadr, choć piękny, nie spodobał się części internautów, bo... jest czarno-biały.

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Ślubne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama wzbudziło wielkie emocje

Mimo że na zdjęciu, o którym mowa, księżna Kate i książę William się uśmiechają, to kadr wzbudził niepokój internautów. Wiele osób w pierwszej chwili wystraszyło się, że Pałac publikując czarno-białą fotografię, w ten sposób chce przekazać tragiczną wiadomość - mianowicie o śmierci księżnej, u której niedawno zdiagnozowano nowotwór. W komentarzach pod zdjęciem zamiast gratulacji i życzeń dla małżonków możemy przeczytać komentarze zdenerwowanych fanów rodziny królewskiej. "Przepraszam, myślałam, że ktoś umarł czy coś", "Bardzo się przestraszyłam, kiedy zobaczyłam czarno-białe zdjęcie, prawie pomyślałam o najgorszym, "Dlaczego wybraliście czarno-białe zdjęcie? O mój Boże, prawie zemdlałam", "Jesteście szaleni. Ludzie, dlaczego zamieściliście czarno-białe zdjęcie?" - dopytywali. I faktycznie, trzeba przyznać, że kadr w obliczu ostatnich wiadomości o stanie zdrowia księżnej Kate jest bardzo niefortunny, bo przyjęło się, że czarno-białe zdjęcia publikowane są w mediach społecznościowych najczęściej w kontekście tragicznych informacji o śmierci. Pałac do tej pory nie zareagował jednak na głosy internautów. 

 

Spekulowano, że w tym roku księżna Kate i książę William nie będą świętowali 

Niedawno księżna Kate ogłosiła, że ma wykryto u niej nowotwór i jest po pierwszej dawce chemioterapii. Od grudnia 2023 roku żona księcia unika mediów i rzadko pokazuje się publicznie. Dlatego też spekulowano, że w tym roku małżonkowie nie będą publicznie obchodzili rocznicy ślubu, a przynajmniej nie będą chwalili się nowymi zdjęciami. Emily Nash, specjalistka od brytyjskiej rodziny królewskiej, niedawno opowiedziała o tym w podcaście "A Right Royal Podcast". - Mam przeczucie, że nie zrobią nowego zdjęcia, ponieważ nie jest to [ta rocznica - red.] kamień milowy w ich związku. 13 lat to nie jest znacząca rocznica, a poza tym dużo się dzieje. (...) Nie robią tego co roku. Opublikowali zdjęcia z okazji dziesiątej rocznicy, więc nie spodziewałbym się tego po nich teraz - zdradziła ekspertka.

Podoba ci się czarno-białe zdjęcie ślubne księżnej Kate i księcia Williama?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.