Ekspert o czarno-białym zdjęciu księżnej Kate i księcia Williama. "Tam nie ma przypadków" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Księżna Kate i książę William z okazji 13. rocznicy ślubu pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciem z ceremonii. Co zdziwiło niektórych, było ono czarno-białe. Ekspert nie ma wątpliwości, że mieli do przekazania pewną wiadomość.

W styczniu Pałac poinformował, że księżna Kate przeszła operację jamy brzusznej. Niestety, żona księcia Williama od tamtego czasu przez wiele tygodni nie pojawiała się publicznie, co zaczęło niepokoić poddanych i fanów rodziny królewskiej. Pojawiały się najrozmaitsze spekulacje, jak np. plotka, że para się rozwodzi.Pałac Kensington zapewniał media, że księżna wróci do swoich obowiązków po Wielkanocy. Tak się jednak nie stało, ponieważ dosłownie chwilę przed świętami księżna Kate nagrała film, w którym wyjawiła, że jest chora na raka. 

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate i książę William wstawili czarno-białe zdjęcie. Co sądzi ekspert?

Księżna miała poddać się chemioterapii, a to oznacza przedłużony pobyt w domu. Jej mąż za to wrócił już do pełnienia swoich obowiązków. Ostatnio para obchodziła 13. rocznicę ślubu i z tej okazji zamieściła zdjęcie w mediach społecznościowych. Internauci zwrócili jednak uwagę na fakt, że jest ono czarno-białe, co bardzo ich zdenerwowało, bo takie fotografie daje się zazwyczaj w przypadku śmierci. Nasza reporterka, Karolina Sobocińska, zapytała eksperta, czy członkowie rodziny królewskiej ponownie popełnili faux pas, podobnie jak w przypadku feralnego zdjęcia z okazji Dnia Matki.

Tutaj trzeba znaleźć klucz. Sposób komunikowania się rodziny królewskiej jest opanowany do perfekcji. Ja obserwuję te ostatnie wystąpienia publiczne księcia Williama - on ma do perfekcji opanowane wszystkie gesty - przyjmowanie kwiatów, wręczanie kwiatów, uśmiechy, odwrócenie się na pożegnanie. To [wstawienie czarno-białego zdjęcia - red.] nie jest przypadek. Tam [w rodzinie królewskiej - red.] nie ma przypadków. Myślę, że chcieli powiedzieć, że ta rocznica ślubu jest dla nich smutną rocznicą, bo to się dzieje w cieniu choroby księżnej Kate. W obliczu tak poważnej choroby, jaką jest rak, to nie jest faux pas 

- zaznaczył doktor Janusz Sibora, ekspert ds. protokołu dyplomatycznego.

 

Sekrety ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Prawda o torcie wyszła na jaw po latach

Śluby członków brytyjskiej monarchii są zazwyczaj transmitowane na całym świecie (a przynajmniej tych, którzy są najbliżej w sukcesji do królewskiego tronu). Ślub księcia Williama i Kate Middleton na samym YouTube oglądało aż 72 miliony internautów. Pod Pałacem Buckingham zgromadziło się wówczas 500 tys. osób. Dopiero po latach wyszły na jaw sekrety z nim związane, jak np. fakt, że każda z osób, która pracowała nad tortem dla księżnej Kate i księcia Williama musiała podpisać specjalną umowę, w której była zawarta kwestia zachowania poufności. A jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z ich ślubu (i nie tylko), to zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Myślicie, że książę William i księżna Kate chcieli pokazać zdjęciem swój smutek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.