Tak zachowywali się książę William i księżna Kate tuż przed ślubem. Jest nagranie

W sieci pojawiło się nagranie z ostatnich panieńskich i kawalerskich chwil księżnej Kate i księcia Williama.

Książę William i księżna Kate pobrali się 29 kwietnia 2011 roku, a więc niecały rok po zaręczynach. Zakochani świętują właśnie 13. rocznicę ślubu. W sieci jakiś czas temu, a dokładnie na oficjalnym instagramowym konice Pałacu, pojawiło się nagranie, na którym widać, jak spędzają ostatnie godziny jeszcze jako panna i kawaler. Łatwo dostrzec, jakie emocje towarzyszyły im przed ceremonią. 

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Księżna Kate i książę William kilkanaście godzin przed ślubem

Księżna Kate i książę William poznali się w 2001 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Początkowo nie byli w miłosnej relacji, jedynie się przyjaźnili. W 2003 roku między nimi zaiskrzyło i zostali parą. Związek ukrywali przed mediami jeszcze przez rok. Niestety, w 2007 roku zakochani przeszli kryzys i się rozstali. Wytrzymali bez siebie jedynie kilka miesięcy. Jeszcze w tym samym roku znów zaczęli pokazywać się w swoim towarzystwie.

Ślub zakochanych przygotowano z wielkim rozmachem (zdjęcia z ceremonii znajdziecie w naszej galerii. Możecie na nich podziwiać suknię księżnej Kate). Jakiś czas temu Pałac opublikował nagranie, na którym widać, jak przyszli jeszcze wówczas małżonkowie przygotowują się do ceremonii. Dzięki temu wiadomo, że zgodnie z tradycją na ostatnią noc przed ślubem zostali rozdzieleni. Księżna Kate ostatnią noc jako panna spędziła razem ze swoją siostrą Pippą i mamą. Panie udały się tego dnia do hotelu Goring. Na zamieszczonym wideo możemy zobaczyć, że przed hotelem witał ją tłum Brytyjczyków, którzy cieszyli się na wyczekiwany przez lata kolejny królewski ślub.

Co w tym czasie robił książę William? Przyszły monarcha przebywał w Clarence House razem z ojcem i macochą. Podobnie jak księżna Kate, tak i on nie mógł tego dnia nacieszyć się spokojem i ciszą. Przed posiadłością nie opuszczały go tłumy poddanych. Widać jednak, że książę był radosny, a uśmiech nie schodził mu z twarzy. Z opisu, który został zamieszczony pod nagraniem, dowiadujemy się również, że był zmęczony, ponieważ nie mogąc opanować nerwów, poprzedniej nocy spał jedynie 30 minut. 

 

Księżna Kate w dniu ślubu zadała Williamowi ważne pytanie

W sieci pojawiło się też inne nagranie z książęcą parą. Tym razem już z dnia ich ślubu. Zakochani jechali dorożką i konwersowali ze sobą. W pewnym momencie Middleton szepnęła coś do księcia Williama. Ekspert od czytania z ruchu warg twierdzi, że zajął się tą kwestią i rozwiązał zagadkę. - Czy jesteś szczęśliwy?  - zapytała księżna Kate. Przyszły monarcha odpowiedział twierdząco, a później uśmiechnął się do ukochanej. 

Podoba ci się suknia księżnej Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.