Jedno z najpiękniejszych zdjęć ślubnych Kate i Williama mogło nie powstać. Księżna zareagowała spontanicznie

Księżna Kate i książę William skrywają wiele tajemnic. Jedna z nich wyszła właśnie na jaw.

Już jutro, 29 kwietnia, książę William i księżna Kate będą świętować kolejną, 9. już, rocznicę bajkowego ślubu. Bardzo możliwe, że z tej okazji przypomną sobie zdjęcia wykonane w tym szczególnym dla nich dniu. Jedno z nich, uważane za jedno z najbardziej ikonicznych, o mały włos nie powstało.

Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia

Zobacz wideo

Książę William i Księżna Kate obchodzą 9. rocznicę ślubu

Jedno z najbardziej znanych zdjęć z królewskiego ślubu przedstawia księżną Kate i księcia Williama siedzących w otoczeniu druhen. Po latach fotograf pary, Hugo Burnand, wyjawił, że fotografia mogła wcale nie powstać z powodu ścisłego harmonogramu, którego musiał przestrzegać tego dnia.

W rozmowie z portalem internetowym Town and Country Hugo powiedział, że prowadził długie rozmowy z księżną Kate w przeddzień jej ślubu z księciem Williamem. Middleton zależało ponoć przede wszystkim na portretach. To oznaczało, że fotograf będzie mógł zrobić grupowe zdjęcie na schodach dopiero po wykonaniu pozostałych zaplanowanych.

Zostały nam zaledwie trzy minuty, więc zapytałem Kate, czy moglibyśmy zrobić zdjęcie, o którym mówiliśmy wcześniej. Ona odwróciła się do Williama i spytała, co o tym myśli, a on się zgodził - wspomina Hugo Burnand po latach.

Fotograf dodał też, że zdjęcie było bardzo spontaniczne, a poza Kate (położyła dłoń na kolanie księcia Williama) również nie była planowana.

Dobrze wiedzieć, że nawet rodzina królewska pozwala sobie od czasu do czasu na szczyptę szaleństwa.

Więcej o: