Nowe doniesienia o stanie zdrowia księżnej Kate. Przykre dolegliwości

Informator przekazał najnowsze informacje na temat księżnej Kate, która zmaga się z nowotworem. Niestety nie brzmią one optymistycznie.

22 marca media obiegła informacja o chorobie księżnej Kate. Middleton po dłuższym czasie postanowiła przemówić publicznie. - W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego też mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie - mówiła na nagraniu. Jak czuje się księżna Kate?

Zobacz wideo Joanna Horodyńska komentuje styl księżnej Kate. Ma jedno "ale"

Tabloid ujawnił, z czym ma zmagać się księżna Kate. To skutki uboczne leczenia

W mediach pojawia się dużo spekulacji o księżnej Kate. Tabloid "Marca" dotarł do anonimowego informatora, który opowiedział o skutkach ubocznych leczenia, z jakimi ma zmagać się żona księcia Williama. Nie miał do przekazania zbyt optymistycznych wieści. - Kate Middleton cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi w związku ze zmaganiami z nieujawnioną postacią raka - przekazał informator tabloidowi "Marca". Przypomnijmy, że niedawno książę William wyjawił publicznie, jak czuje się jego żona. Podczas otwarcia James’ Place w Newcastle powiedział kilka słów. - Wszystko jest w porządku, bardzo dziękuję. Mamy się dobrze - wyjawił syn króla Karola III. Chcecie zobaczyć zdjęcia księżnej Kate z poruszającego nagrania, w którym opowiedziała o chorobie? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

Księżna Kate ma rzeszę fanów. Dlaczego?

Przeprowadziliśmy sondaż, którego wynik wykazał, że księżna Kate jest najbardziej lubianą członkinią rodziny królewskiej. Dlaczego? Ekspertka od rodziny królewskiej wszystko wyjaśniła. - Myślę, że Polacy, tak jak i cały świat, doceniają to, że jest to kobieta z klasą, która idealnie wykonuje swoje obowiązki. Jest na miejscu, potrafi się ubrać, tak jak przystało księżnej - przyszłej królowej. Ważne jest też, że wspiera swojego męża i stworzyła mu fajną, ciepłą rodzinę z trójką dzieci. Ona jest przedstawicielką takiej trochę bajki - wyznała nam Wioletta Wilk-Turska. ZOBACZ TEŻ: Nowe wieści ws. księżnej Kate i króla Karola III. "Ona po prostu koncentruje się na..."

Co sądzisz o najnowszych informacjach o księżnej Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.