Nowe wieści ws. księżnej Kate i króla Karola III. "Ona po prostu koncentruje się na..."

Księżna Kate i jej teść król Karol III zmagają się z nowotworem. W tym ciężkim okresie często rozmawiają. Niedawno ujawniono, jak żona księcia Williama wspiera monarchę.

Najpierw dowiedzieliśmy się o chorobie nowotworowej króla Karola III. Potem świat otrzymał wiadomość dotyczącą chemioterapii księżnej Kate. Jedno jest pewne - w rodzinie królewskiej pod kątem zdrowia nie dzieje się najlepiej. Wspomniani członkowie musieli na pewien czas zrezygnować z dotychczasowych obowiązków. Nie występują publicznie i spędzają więcej chwil z rodziną. Nie jest tajemnicą, że między synową a teściem istnieje wyjątkowa więź, o której obecnie rozpisują się zagraniczne media.

Zobacz wideo Styl księżnej Kate doczekał się pochwały

Księżna Kate pociesza chorego króla. "Ona po prostu koncentruje się na nim"

Walka o zdrowie jest trudna nie tylko dla samych zainteresowanych, ale i dla ich bliskich. Księżna Kate musiała wytłumaczyć trójce swoich dzieci, z jakim stanem obecnie walczy. - Najpierw musiałam dojść do siebie po operacji, a następnie zmierzyć się z wyjaśnieniem wszystkiego George'owi, Charlotte i Louisowi. Zapewniłam moje dzieci, że wszystko będzie dobrze. Powiem tak, jak powiedziałam im: czuję się dobrze i każdego dnia staję się silniejsza. Koncentruję się na rzeczach, które pomagają mi wyzdrowieć: na moim umyśle, ciele i duchu - mówiła w oficjalnym oświadczeniu o chorobie. W trudnym okresie wspiera chorego teścia, którego również dotknął nowotwór. "Ona po prostu koncentruje się na nim" - ujawnia informator "In Touch". "Kate zawsze podnosi Karola na duchu, dając mu powody do patrzenia w przyszłość i oczekiwania na rzeczy, które jeszcze przed nimi" - dodaje. Ponadto król i księżna Kate mają pewien wspólny temat, o którym lubią dyskutować. 

On naprawdę interesuje się naturą, więc jeśli ona zobaczy jakąś rzecz albo miejsce, do którego mogą razem pójść, gdy uznają, że czują się na siłach, dzieli się tym z nim

- czytamy.

Król Karol III i jego chorobaKról Karol III i jego choroba https://www.youtube.com/watch?v=j1EUsGrIgMY

Księżna Kate dotrzymuje królowi towarzystwa, kiedy tylko może. Pomaga również jej mama

W pomoc dla teścia zaangażowana jest ponadto Carole Elizabeth Middleton, znana brytyjska bizneswoman. Zgodnie z tym, co zdradza informator, mama księżnej pomaga szczególnie w jednej sprawie. "Zawsze mówi mamie, żeby przygotowała dodatkowe jedzenie i podrzucała je także Karolowi" - dowiadujemy się z newsa. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Księżna KateKsiężna Kate BBC

Czy wiesz, kiedy księżna Kate obchodzi urodziny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.