Król Karol III chce od księcia Harry'ego i Meghan Markle tylko jednego. Postawił sprawę jasno

Król Karol III nie ma najlepszych stosunków ze swoim młodszym synem, księciem Harrym. Mieszkający za oceanem mężczyzna chce je jednak naprawić. Brytyjski monarcha ma jednak jedną prośbę.

Książę Harry od wielu lat pozostaje w nie najlepszych stosunkach ze swoimi bliskimi. Młodszy syn króla Karola III opuścił brytyjską rodzinę królewską. W 2018 roku mężczyzna stanął na ślubnym kobiercu wraz ze swoją ukochaną Meghan Markle. Para postanowiła wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie założyła rodzinę. Jakiś czas temu syn Karola III pojawił się w Wielkiej Brytanii z uwagi na chorobę ojca. Według różnych źródeł, chce polepszyć kontakty z rodziną. Monarcha brytyjski ma jednak jedną prośbę.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz nie szczędzi słów na temat księcia Harry'ego. "Odkochałam się". Co się stało?

Król Karol III ma jedną prośbę. Chodzi o księcia Harry'ego i Meghan Markle

Według zagranicznego portalu express.co.uk, książę Harry pragnie polepszyć relacje ze swoim ojcem. Mężczyzna chce pojednać się z królem Karolem III i zapomnieć o złych chwilach. Wygląda na to, że monarcha brytyjski nie ma nic przeciwko. Źródła podają, że zawsze będzie pielęgnował swoje kontakty z synem. Pomimo tego, ma jednak jedną prośbę do Harry'ego i Meghan. Źródło portalu Mirror przekazało, że młodszy syn Karola podjął różne decyzje, które wpłynęły na życie brytyjskiej rodziny królewskiej. Król nie godzi się na żadne dramaty i afery ze strony syna. Jeśli do nich jednak dojdzie, Karol planuje z powrotem dać Harry'emu przestrzeń na rozwój i przemyślenie zachowania. 

Król Karol III po prostu chce mieć spokój na starość. Nie chce się kłócić

- czytamy na portalu zagranicznym Mirror. Więcej kadrów brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Książę Harry; król Karol IIIKsiążę Harry; król Karol III Książę Harry; król Karol III; REUTERS

Książę Harry skrytykowany. Wykonał niestosowny gest?

Jakiś czas temu książę Harry odwiedził Nigerię wraz ze swoją ukochaną. Nie obyło się bez kontrowersji. Na dostępnych materiałach było widoczne, że mężczyzna dokonał "inspekcji żołnierzy", czyli gestu charakterystycznego dla przywódców. Ekspertka od royalsów Maureen Callahan wskazuje, że zachowanie pary w Nigerii jest szczególnie dziwne, mając na uwadze, że obydwoje chcieli się przez ostatnie lata odłączyć się od królewskiej rodziny. "To śmiechu warte i jeszcze bardziej umniejsza Harry'emu w oczach członków rodziny królewskiej i reszty świata. Stoi na baczność, jakby nadal dzierżył swoje wojskowe zaszczyty i tytuły. Jakby nie został ich pozbawiony, kiedy odchodził" - stwierdziła specjalistka Maureen Callahan dla GB News. Szczegóły na temat przemyśleń ekspertki znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Odmowa spotkania z ojcem miała szczególnie dotknąć księcia Harry'ego. "Prawdziwy powód..."

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry, Meghan Markle Wizyta w Afryce, REUTERS/ Abraham Achirga

Śledzicie newsy związane z brytyjską rodziną królewską?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.