Wybraliście ulubionego członka rodziny królewskiej. Ale zaskoczenie

Wiemy, który członek rodziny królewskiej cieszy się największą sympatią. Uwagę zwraca także, kto znalazł się na samym dole rankingu.

Losy brytyjskiej rodziny królewskiej nie raz zakrawają na scenariusz "Mody na sukces". Romanse, nieoczekiwane zwroty akcji, rzekomo wyklęci członkowie i skandale Pałacu Buckingham opisywanie w portalach plotkarskich na całym świecie to już norma. Czy tego chcemy, czy nie, "royalsi" towarzyszą "gdzieś w tle" wszystkim tym, którzy choć trochę interesują się, o czym piszą media rozrywkowe. Który członek rodziny królewskiej cieszy się jednak największą sympatią?

Zobacz wideo Król Karol III. Tego o nim nie wiecie

Księżna Kate najbardziej lubianą członkinią rodziny królewskiej

W jednym z naszych artykułów zapytaliśmy czytelników o ulubionego członka rodziny królewskiej. Głosy były niemal jednomyślne. Najwięcej, bo aż 9084 głosy zdobyła księżna Kate. Tuż za nią uplasowały się dzieci Kate i księcia Williama (1691 głosów). Trzecie miejsce zajęła opcja "Ktoś inny" (1155 głosów). Na czwartej pozycji wylądował zaś sam książę William (627 głosów). Piąte miejsce należy do królowej Camilli (166 głosów), a szóste do jej męża - króla Karola III (130 głosów). Nie ulega wątpliwości, że księżna Kate i książę William cieszą się największą sympatią wśród wszystkich członków rodziny królewskiej. 

Księżna Kate cieszy się tak dużą sympatią w rodzinie królewskiej, że panują wobec niej podwójne standardy?

Księżna Kate cieszy się na tak dużą sympatią publiczności, że - według niektórych internautów - można mówić o podwójnych standardach. Sprawę jakiś czas temu objaśniła komentatorka królewskich poczynań, Amanda Matta. Tiktokerka zestawiła kilka nagłówków topowych magazynów, które opisywały niemalże takie same fryzury w wydaniu Kate i Meghan. W przypadku tej drugiej, redaktorzy pisali o łamaniu protokołu - tylko dlatego, że jej włosy były związane w niski kok z pasmami wyciągniętymi do przodu. W artykułach pisano, że rodzina królewska woli, aby jej członkowie mieli idealnie gładko ułożone włosy. Kiedy jednak księżna Kate zmieniła fryzurę na taką samą, prasa opiewała w same komplementy. "Jak zawsze nie chodzi o to, czy ktoś ma styl - problemem są podwójne standardy" - skwitowała tiktokerka. 

Księżna Kate o diagnozieKsiężna Kate o diagnozie https://www.youtube.com/watch?v=oFr4jmAVUn0

Dlaczego księżna Kate wygrała?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.