Nowe wieści w sprawie księżnej Kate. Nie do wiary. Ujawnił, jak przebiega jej leczenie

Informacja o chorobie księżnej Kate wyszła na jaw 22 marca. Od tego czasu żona księcia Williama nie pojawiła się publicznie. Królewski ekspert opowiedział, jak przebiega leczenie Kate Middleton.

Przez długi czas w mediach pojawiały się kolejne teorie spiskowe dotyczące tego, co się działo z księżną Kate. Brytyjczycy zamarli, gdy 22 marca Middleton opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym poinformowała, że zmaga się z nowotworem. Ekspert mówi o tym, jak przebiega leczenie żony następcy tronu. 

Zobacz wideo Andrzej Sołtysik o swojej chorobie. Wyjawił prawdę

Jak przebiega leczenie księżnej Kate? Ekspert wyjawia prawdę

Wielu chciałoby wiedzieć, jak obecnie czuje się księżna Kate. Po tym, jak wstawiła nagranie z oświadczeniem, nie pojawiła się publicznie, podkreślając, że potrzebuje spokoju i czasu z rodziną. Z tego powodu Middleton i książę William nie wzięli udziału w obchodach Wielkanocy. Niedawno następca tronu pojawił się wraz z najstarszym synem, księciem George'em, na meczu Aston Villa. To pierwszy raz po ogłoszeniu diagnozy, gdy ktoś z rodziny następcy tronu był widziany publicznie. Książę Walii zaangażował się także w pomoc organizacji charytatywnej w Surrey. Ekspert ds. rodziny królewskiej Richard Fitzwilliams uznał, że obecne działania księcia dowodzą, że wszystko powoli wraca do normalności. Ocenił także, że to może być znakiem, iż już niedługo para książęca powróci do pełnienia obowiązków. Fitzwilliam podkreślił także, że leczenie Kate przebiega pomyślnie. 

Rodzina królewska zdaje sobie sprawę, że każda rzecz, którą robią, to pewien komunikat wysyłany w przestrzeń publiczną w taki czy inny sposób. (...) To nie była tylko kwestia pojawienia się z George'em przy okazji, która była przyjemna. Chodziło o wysłanie sygnału, że wszystko jest jak zwykle. (...) Gdyby Catherine tam była, byłoby fantastycznie, ale nikt tego od niej nie oczekuje. Ludzie nie spodziewaliby się tego po jej wiadomości wideo. Aktualnie się leczy i jej leczenie przebiega pomyślnie

- wyznał ekspert w rozmowie z "The Sun". 

Wszyscy dbają o Kate. Rodzina królewska skupiła się na jej powrocie do zdrowia

Tuż po tym, jak Middleton ogłosiła chorobę, sprawę skomentował król Karol III. Podkreślił, że jest dumny z Kate. Później zaprosił ją na lunch, by okazać jej wsparcie. Księżną odwiedziła także królowa Camilla, która jest obecnie ważną postacią w brytyjskiej rodziny królewskiej. To właśnie ona reprezentowała monarchię w trakcie, gdy jej mąż musi zadbać o zdrowie. Książę William na pewien czas zniknął, by wesprzeć ukochaną. Teraz również powraca do obowiązków. 

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate Fot. REUTERS/Peter Nicholls

Kto jest twoim ulubionym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.