Książę Harry nie może spać po nocach. Wszystko przez kontrowersyjną decyzję Meghan Markle

Meghan Markle jest w trakcie podejmowania ważnej decyzji. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy przyjedzie do Wielkiej Brytanii. Okazało się, że książę Harry nie jest zadowolony z tego faktu. O co chodzi?

Książę Harry i Meghan Markle od wielu lat tworzą małżeństwo. Wszyscy pamiętamy moment, w którym para porzuciła swoje obowiązki w brytyjskiej rodzinie królewskiej i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla obywateli Wielkiej Brytanii. W lutym poinformowano o chorobie króla Karola III. W marcu świat dowiedział się o diagnozie księżnej Kate, która zdecydowała się przemówić na nagraniu. Przyznała, że również cierpi na nowotwór. Książę Harry i Meghan Markle starali się wspierać rodzinę. "Życzymy Kate i jej rodzinie ukojenia oraz powrotu do zdrowia. Mamy nadzieję, że będą mogli przeżyć ten czas prywatnie i w spokoju" - napisali w oświadczeniu. Teraz Meghan zastanawia się nad przyjazdem do Anglii. Co na to Harry?

Zobacz wideo Oto posiadłość księżnej Kate i księcia Williama. Jak mieszka para?

Decyzja Meghan Markle spędza sen z powiek księciu Harry'emu

Książę Harry ma wrócić do Wielkiej Brytanii na początku maja, aby wziąć udział w obchodach dziesiątej rocznicy Invictus Games. Arystokrata ma pojawić się również w katedrze św. Pawła na nabożeństwie 8 maja. Problem pojawia się w przypadku obecności Meghan. Aktorka wciąż nie zdecydowała, czy przyjedzie. Charles Rae, były korespondent królewski "The Sun" jest zdania, że Markle już nigdy nie pojawi się w ojczyźnie ukochanego. 

Nie sądzę, że w pełni rozumiała hierarchię w rodzinie królewskiej. Jest monarcha, książę Walii, a potem wszyscy na dole. Chciała być gwiazdą, a kiedy to nie wyszło, po prostu spakowała się i wyjechała do Ameryki

- cytuje słowa Charlesa Rae portal Marca.com. "Harry będzie musiał stawić czoła znaczącym wyzwaniom. Będzie musiał unikać mówienia tego, co mogłoby zostać zinterpretowane w taki sposób, że nie wspiera swojej żony" - dodał królewski ekspert i autor Tom Quinn. Zagraniczny portal przekazuje, że cała sytuacja spędza sen z powiek księciu Harry'emu. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Karol III popełnił błąd w wychowaniu księcia Harry'ego? Teraz żałuje

Ostatnio zrobiło się głośno na temat książki ekspertki od "royalsów". Ingrid Seward wypowiedziała się też na temat wychowawczych metod Karola i Diany. Okazało się, że obecny król mógł mieć nietypowe podejście do dzieci. "Myślę, że Karol prawdopodobnie żałuje, że nie był surowy wobec Harry'ego i Williama. Kontynuował swobodny styl wychowywania dzieci przez Dianę. Diana pozwoliła im robić mniej więcej to, co chciały, co było bardzo modne w tamtych czasach. Pozwalała dzieciom po prostu zajmować się swoimi sprawami. Myślę, że Karol prawdopodobnie żałuje, że nie był nieco bardziej rygorystyczny, ponieważ mogło to dać obu chłopcom kilka więcej granic" - wyznała autorka książki w wywiadzie z Fox News Digital. Dalszą część wypowiedzi znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Meghan Markle w kosztownej sukience. Kreacja to ukryta wiadomość do... księżnej Kate

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.