Meghan Markle w szpitalu dziecięcym. Zobaczcie, w czym przyszła. Media się o tym rozpisują

Meghan Markle odwiedziła najmłodszych pacjentów w szpitalu dziecięcym w Los Angeles. Żona księcia Harry'ego wystąpiła w iście wiosennej stylizacji. Chętnie czytała książki dzieciom i poprowadziła specjalistycze warsztaty.

Brytyjska rodzina królewska znalazła się w trudnym położeniu. Król Karol i księżna Kate nie mogą pełnić obowiązków w obliczu zmagań z chorobą nowotworową. Książę William zamiast na pracy, chce skupić się na wspieraniu żony. Królowa małżonka Camilla stara się jak może, by zastąpić króla, a część z obowiązków spadła również na księżniczkę Annę i brata Karola, księcia Edwarda, a także córki wzgardzonego przez skandale księcia Andrzeja. W tym trudnym czasie król nie może liczyć na księcia Harry'ego, który z rodziną żyje w Los Angeles. Meghan Markle postanowiła o sobie przypomnieć, jednak gra na własne konto. Pojawiła się w szpitalu dziecięcym. 

Zobacz wideo

Meghan Markle w szpitalu dziecięcym. Jej stylizacja jest warta fortunę 

Meghan Markle od lat stara się działać charytatywnie. Tym razem pojawiła się w szpitalu dziecięcym, a zdjęcia żony księcia Harry'ego z dziećmi obiegły sieć. Wizyta Markle była częścią organizowanej przez szpital akcji "Make March Matter", corocznej zbiórki pieniędzy, która, jak można przeczytać w komunikacie prasowym, "jednoczy celebrytów, firmy i społeczność we wspieraniu misji tworzenia nadziei i budowania zdrowszej przyszłości". Meghan chętnie pozowała do zdjęć z dziećmi, które przytulała i czytała im książki, a także poprowadziła warsztaty edukacyjne. 

Meghan sama jest autorką książki. Napisała "The Bench" - początkowo wiersz przekształcony w książkę dla dzieci - którą wydano w czerwcu 2021 roku. Opowiada o więzi między ojcem, a synem, na podstawie relacji księcia Harry'ego z Archiem. Meghan wyznała, że napisała wiersz krótko po pierwszym porodzie. W szpitalu pojawiała się ubrana w zwiewną, jedwabną sukienkę od Oscara De La Renty, za którą trzeba zapłacić prawie 14 tysięcy złotych.  Kreacja z długim rękawem podkreśliła talię paskiem. Markle już wcześniej była widziana w tej sukience, na zdjęciach pokazanych w serialu dokumentalnym Netfliksa Harry'ego i Meghan z 2022 roku. Meghan połączyła kreację z klasyczną parą czarnych baletek. Buty za prawie trzy tysiące złotych pochodzą od Aquazzury. Całość dopełniły złote, okrągłe kolczyki i zegarek Cartiera i diamentowa bransoletka. Meghan pamiętała, by zasłonić twarz maseczką. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Meghan Markle w szpitalu dziecięcym. Jej stylizacja jest warta fortunęMeghan Markle w szpitalu dziecięcym. Jej stylizacja jest warta fortunę Meghan Markle w szpitalu dziecięcym. Jej stylizacja jest warta fortunę. Fot. Forum

Żona księcia Harry'ego, która jest mamą dwójki dzieci, w ostatnim czasie uruchomiła lifestylową markę American Riviera Orchard. W ramach nowego przedsięwzięcia biznesowego ma sprzedawać szeroką gamę produktów, w tym artykuły gospodarstwa domowego. Planuje też stworzyć własną linię kosmetyków, na czym ma zarobić fortunę. Spadła na nią krytyka, że promuje nowy biznes, w obliczu choroby członków rodziny królewskiej. Ta jednak w ostatnim czasie zaczęła częściej pojawiać się publicznie i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza stopować. Wielu liczy, że Harry wraz z żoną w końcu dojdą do porozumienia z innymi członkami rodziny i w obliczu choroby króla i księżnej Kate, powrócą do Wielkiej Brytanii, by wzmocnić szeregi "royalsów". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.