U księcia Williama i księżnej Kate afera goni aferę. Co robi Meghan? Wyluzowana pokazuje kuchnię

Ostatnio w sieci pojawia się dużo spekulacji o księżnej Kate i księciu Williamie. To pokłosie publikacji przerobionego zdjęcia z okazji Dnia Matki. Meghan Markle chyba nie przejmuje się całą sytuacją. Na najnowszym filmie pokazała swoją kuchnię.

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla royalsów. 17 stycznia na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie opublikowano oświadczenie. Poinformowano, że księżna Kate trafiła do szpitala, gdzie przeszła planowaną operację jamy brzusznej. Od tamtej pory nie kończą się spekulacje związane z jej stanem. Oliwy do ognia dolało zdjęcie księżnej Kate z dziećmi, które zostało opublikowane w sieci z okazji Dnia Matki. Chwilę później największe agencje prasowe zaczęły usuwać tę fotografię ze swoich stron. Powód? Zdjęcie było edytowane, za co Księżna Kate przeprosiła. Atmosfera w rodzinie królewskiej staje się coraz gęstsza, ale Meghan Markle pozostaje niewzruszona. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Meghan Markle w rustykalnej kuchni. Tak reklamuje nową markę

Meghan Markle rozkręca nowy biznes. W sieci pojawiła się już strona internetowa oraz oficjalny Instagram przedsięwzięcia żony księcia Harry'ego. Na ten moment wiadomo, że marka Markle będzie nazywała się American Riviera Orchard. Według "Daily Mirror" księżna Sussex planuje sprzedawać artykuły związane z  gospodarstwem domowym. Portal przekazał, że inspiracją do założenia marki była przeprowadzka Meghan i księcia Harry'ego do Montecito. Przypomnijmy, że Sussexowie mają w tej miejscowości willę wartą ponad 11 milionów funtów.

W najnowszym filmiku zamieszczonym na profilu marki American Riviera Orchard możemy zobaczyć wnętrze luksusowej posiadłości, którą Markle zamieszkuje razem z mężem i dziećmi. Kuchnia księcia Harry'ego i jego żony jest urządzona w rustykalnym, ale eleganckim stylu. Na opublikowanym filmiku Meghan krząta się po pomieszczeniu i gotuje. Uwagę zwraca cegła na kuchennych ścianach. Na pierwszy rzut oka widać także, że pomieszczenie jest użytkowane przez Sussexów, Nie brakuje w nim kuchennych przyrządów, które być może znajdą się w ofercie marki American Riviera Orchard. Na filmie widzimy m.in. karafki, miski oraz naczynie z owocami. 

Meghan MarkleMeghan Markle Fot. @american.rivieraorchard / Instagram

Meghan Markle powinna pomóc księżnej Kate? Ekspert nie ma wątpliwości

Sytuacja księżnej Kate nie jest zbyt ciekawa. Żona księcia Williama musi zmierzyć się z krytyką po publikacji przerobionego zdjęcia. Ekspert od public relations, Ryan McCormick, wie, kto mógłby pomóc w tej sytuacji. Wskazuje na Meghan Markle. - Powiedziałbym jej, żeby wypowiadała się głośno i z pasją w obronie Kate. Księżna Sussex na pewno nie lubi być narażona na negatywne opinie w prasie, ale jest z tym zdecydowanie lepiej zaznajomiona niż Kate - powiedział w rozmowie z "The Mirror". Myślicie, że Meghan Markle rzeczywiście mogłaby pomóc żonie księcia Williama? ZOBACZ TEŻ: Książę Harry i Meghan Markle odnieśli się do sprawy księżnej Kate. Dementują doniesienia

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.