Byli w związkach, ale trafili razem na plan. Ich miłość zrodziła się na oczach kamer

Prawdziwą miłość można spotkać na każdym kroku, również i na planie filmowym. Te gwiazdy wiedzą coś o rodzącym się podczas wspólnej pracy uczuciu. Romans w blasku reflektorów nie dla każdego miał jednak szczęśliwe zakończenie.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nie bez powodu mówi się, że praca łączy ludzi. W przypadku tych gwiazd spotkanie na planie przerodziło się w związek. I nie jest to przypadłość gwiazd wyłącznie z odległego Hollywood. Przedstawiamy aktorów, którzy zakochali się w sobie dzięki pracy na planie filmowym. Było gorąco nie tylko podczas wspólnych scen. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niski wzrost nie jest przeszkodą do wielkiej kariery. Nie tylko Lady Gaga i Shakira mają mniej niż 160 cm

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Gwiazdy, które zakochały się na planie filmowym. Ich miłość rodziła się na oczach kamer 

Angelina Jolie i Brad Pitt są bohaterami jednej z najsłynniejszych historii miłosnych w Hollywood. Poznali się w 2004 roku na planie filmu "Pan i Pani Smith". Brad Pitt wówczas był w związku małżeńskim z Jennifer Aniston i zaledwie rok później ogłoszono rozstanie pary. Angelina została oskarżona o rozbicie ich związku. Jak pokreśliła w jednym z wywiadów, mimo że na planie połączyło ich uczucie, do czasu rozwodu aktora "do niczego między nimi nie doszło". Sformalizowali związek w 2014 roku w otoczeniu szóstki pociech. W 2016 roku wyszło na jaw, że aktorka złożyła pozew rozwodowy, który rozpoczął trwającą latami batalię sądową i publiczne pranie brudów. 

Brad Pitt i Angelina JolieBrad Pitt i Angelina Jolie East News

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się na planie serialu "Halo, Hans!", gdy oboje byli w innych związkach. Połączyło ich na tyle silne uczucie, że postanowili dać sobie szansę i od 13 lat tworzą zgraną parę. Doczekali się dwójki dzieci, Michała i Nadii. 

Tamara Arciuch, Barek KasprzykowskiTamara Arciuch, Barek Kasprzykowski KAPIF

Blake Lively i Ryan Reynolds są kolejną parą, która odnalazła miłość na planie filmowym. Poznali się w 2011 roku, przy okazji realizowania filmu "Green Lantern". Na ekranie zagrali parę i wkrótce okazało się, że uczucie połączyło ich również w życiu prywatnym. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Są rodzicami trójki dzieci i uchodzą za jedną z najzabawniejszych par w Hollywood. 

ZOBACZ: Blake Lively i Ryan Reynolds to jedna z zabawniejszych par gwiazdorskich. Dowody? Jest ich trochę

Blake Lively, Ryan Reynolds.Blake Lively, Ryan Reynolds. Reuters

Joanna Brodzik poznała Pawła Wilczaka na planie serialu "Kasia i Tomek". Aktorka była związana z  Bartłomiejem Świderskim, jednak związek nie przetrwał. Od 2003 roku jest szczęśliwie zakochana w Pawle Wilczaku, z którym ma dwóch synów, Jana i Franciszka.

Joanna Brodzik, Paweł WilczakJoanna Brodzik, Paweł Wilczak Kapif

Nicole Kidman dopiero zaczynała karierę jako aktorka, podczas gdy Tom Cruise był już wziętym aktorem. Poznali się na planie filmu "Szybki jak błyskawica" i jak twierdzą osoby, które z nimi pracowały, od razu między nimi zaiskrzyło. Kidman miała być pod ogromnym wrażeniem urody Cruise'a. Ślub odbył się w 1990 roku. Zdecydowali się na adopcję dwójki dzieci, jednak gdy 12 lat później aktorka odeszła od aktora z powodu jego przynależności do kościoła scjentologicznego, straciła również kontakt z dwójką pociech. 

Nicole Kidman i Tom Cruise na planie 'Szybki jak błyskawica'Nicole Kidman i Tom Cruise na planie 'Szybki jak błyskawica' EASTNEWS

Katarzyna Warnke bratnią duszę również odnalazła dzięki pracy. Piotra Stramowskiego poznała w 2013 roku, na castingu do filmu "W spirali". Trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu, a w 2019 roku powitali na świecie córkę, której dali na imię Helena. 

Telekamery  2016Telekamery 2016 KAPIF.pl

Ben Affleck zanim postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę na miłość z Jennifer Lopez, był związany z Jennifer Garner. Para poznała się w 2003 roku na planie filmu "Daredevil". Doczekali się trójki dzieci, a gdy światło dzienne ujrzały problemy z alkoholem aktora, Jennifer publicznie wspierała męża. W 2018 roku zakończyli związek, jednak z uwagi na dzieci zdecydowali, że będą utrzymywać kontakt. 

Ben Affleck i Jennifer GarnerBen Affleck i Jennifer Garner East News

Mikołaj Krawczyk po siedmiu latach związku rozstał się z Anetą Zając, z którą doczekał się bliźniaków. Aktor występował w serialu "Pierwsza miłość", w którym jego partnerkę grała Agnieszka Włodarczyk. Między nimi wywiązało się silne uczucie i postanowili dać sobie szansę w życiu prywatnym. Ta relacja nie przetrwała próby czasu, a dziś Krawczyk jest mężem Sylwii Juszczak, podczas gdy Włodarczyk związała się z Robertem Karasiem, z których wychowuje syna. 

Jak widać zwykłe poznanie na planie filmowym potrafi sporo namieszać w życiu prywatnym.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.