Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Kim jest i czym się zajmuje?

Martyna Gliwińska ogłosiła że jest w ciąży, a ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk. Sprawdzamy, kim jest przyszła matka czwartego dziecka piłkarza.

Martyna Gliwińska, była partnerka Jarosława Bieniuka właśnie oznajmiła, że jest ciąży. Zrobiło się o niej głośno kilka lat temu, gdy do sieci trafiły jej zdjęcia u boku piłkarza. 

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk, historia relacji

Trzy lata temu Martyna zmieściła zdjęcie z Jarosławem. Publikacja odbiła się echem w mediach społecznościowych. Internauci porównywali Gliwińską do Anny Przybylskiej, w końcu głos zabrała matka zmarłej aktorki. Krystyna Przybylska powiedziała w jednym z wywiadów, że każda kobieta, która pojawi się u boku Bieniuka, nie zasługuje na hejt i ciągłe porównania do Ani. Gwilińska poznała dzieci piłkarza. Najstarsza córka, Oliwia wypowiadała się pozytywnie na temat dziewczyny taty.

 Oliwia ją wprost uwielbia, bo od śmierci mamy to Martyna stała się dla niej wzorem kobiecości. Traktuje partnerkę ojca jak starszą przyjaciółkę i we wszystkim chce ją naśladować (...).”, zdradził informator magazynu Na Żywo.
 

Para wielokrotnie się rozstawała i ponownie nawiązywała kontakt. Jednak podczas wakacji pozostała w przyjacielskich stosunkach. W lipcu Bieniuk został oskarżony o gwałt na 28-letniej mieszkance Sopotu. Gliwińska oświadczyła, że zarówno on jak i jego rodzina mogą liczyć na jej wsparcie:

Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić - mówiła w wywiadzie z "Super Expressem".

Jak widać na przyjaźni się nie skończyło, bo dziewczyna jest w ciąży. Sprawdzamy, kim jest matka czwartego dziecka Jarosława Bieniuka.

Martyna Gliwińska, kim jest i czym się zajmuje?

Martyna Gliwińska jest tancerką, projektantką wnętrz oraz miłośniczką mody. Studiowała na ASP w Warszawie, na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Ukończyła także uczelnię we Florencji, jest absolwentką szkoły baletowej. 29-latka zwierzyła się tygodnikowi "Na Żywo", że spodziewa się dziecka. Uważa, że matka piłkarza nie cieszy się z kolejnego wnuka. 

Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - wyznała.
 

Gliwińska stwierdziła, że jest przygotowana na samotne wychowywanie dziecka. Zdaniem projektantki wnętrz, piłkarz nie jest zadowolony ze "stanu błogosławionego" dziewczyny.

Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą - mówiła w rozmowie z "Na Żywo".

Piłkarz stwierdził, w rozmowie z Jastrząb Post, że jest zaskoczony słowami Martyny. Zwłaszcza tym, że padły w rozmowie z tabloidem. 

Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka - między sobą - na pewno nie na łamach prasy 

Czwarte dziecko Jarosława Bienuka, ma pojawić się na świecie na początku 2020 roku. Martyna jest w szóstym miesiącu ciąży, informuje Jastrząb Post. 

DK