Beyoncé na premierze swojego filmu zachwyciła nie tylko kreacją, ale i nową fryzurą. Wyglądała fenomenalnie

Beyoncé zawsze zachwyca nas swoimi niebanalnymi stylizacjami. Tak też było tym razem. Na premierze filmu ze swojej trasy koncertowej gwiazda zabłysnęła w srebrnej kreacji od Versace. Uwagę przyciągnęła również jej nowa fryzura.

Ostatnio w Los Angeles odbyła się oficjalna premiera filmu z trasy koncertowej Beyoncé. Oczywiście gwiazda wieczoru na wydarzeniu jak zawsze olśniła wszystkich. Tym razem nie tyczyło się to jedynie zjawiskowej kreacji Beyoncé, ale również jej nowej fryzury, która wywołała niemałe poruszenie. Całość prezentowała się po prostu bosko.

Beyoncé w srebrze na premierze swojego filmu. Wyglądała niesamowicie

Beyoncé całą trasę koncertową Renaissance zachwycała fanów dokładnie przemyślanymi stylizacjami, szytymi specjalnie dla niej przez największe światowe domy mody, a także niszowe lokalne marki. Na premierze jej filmu z trasy nie mogło więc zabraknąć równie wystrzałowej kreacji. Beyoncé postawiła na metaliczny, srebrny total look.

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gwiazda tego wieczoru miała na sobie srebrną, mocno opinającą sylwetkę sukienkę maxi z dość niebanalnym dekoltem, zaprojektowaną przez Versace. Kreację tę dopełniła srebrnymi długimi rękawiczkami oraz butami, oczywiście w tym samym kolorze. W takim looku Beyoncé prezentowała się fenomenalnie.

Nie tylko kreacja Beyoncé zwróciła uwagę. Gwiazda zmieniła również fryzurę!

Beyoncé na premierze swojego filmu zachwyciła wszystkich nie tylko kreacją, ale również nową fryzurą. Gwiazdę jeszcze do niedawna mogliśmy podziwiać w jednej z najgorętszych koloryzacji sezonu, czyli w odcieniu miodowego blondu.

 

Z okazji premiery swojego filmu Beyoncé zdecydowała się na diametralną zmianę i postawiła na platynowy blond! Ten iście zimowy odcień cudownie komponował się z jej kreacją, tworząc prawdziwy srebrny total look. Czy kolor ten pozostanie z Beyoncé na dłużej? Zobaczymy.

Czytaj też: Styliści mody nie mają wątpliwości. To na te czapki warto postawić zimą. Bosko dopełnią każdą stylizację

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA