Ewa Kasprzyk i Joanna Liszowska w bliźniaczych stylizacjach na premierze "Pokusy". Różniły je tylko dodatki

Takie sytuacje nie zdarzają się często. Gwiazdy na premiery wybierają zazwyczaj stylizacje, w których się wyróżnią i zostaną zapamiętane. Tym razem dwie aktorki wyglądały bardzo podobnie. Różniły je tylko dodatki.

W czwartek, 27 stycznia odbyła się premiera thrillera erotycznego "Pokusa" w reżyserii Marii Sadowskiej. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Piotr Stramowski, Klaudia El Dursi, Helena Englert czy Marek Włodarczyk. Na ściankach pozowała również dawno niewidziana Joanna Liszowska. Postawiła na bardzo klasyczną kreację. W podobnej pokazała się Ewa Kasprzyk. 

Premiera filmu "Pokusa". Joanna Liszowska pozuje na ściance 

Joanna Liszowska pojawiła się na wydarzeniu w długiej, czarnej sukience. Postawiła ona na model z dekoltem kształcie litery "V". Taki fason optycznie wydłuża szyję, a jednocześnie korzystnie wpływa na proporcje sylwetki. Sukienkę wyróżniały również ozdobne rozcięcia u dołu.

Joanna Liszowska na premierzeJoanna Liszowska na premierze Fot. KAPiF

Aktorka uzupełniła kreację długimi kozakami na obcasie, które dodały całości charakteru. Swoje charakterystyczne loki upięła w ulizany kucyk. Postawiła również na elegancki makijaż - uwagę zwracały przedłużone rzęsy i mocno podkreślone kości policzkowe. 

Premiera filmu "Pokusa". Stylizacja Ewy Kasprzyk 

Ewa Kasprzyk zdecydowała się na kreację w podobnym stylu. Aktorka również zdecydowała się na długą, czarną sukienkę z dekoltem w kształcie "V". Model ten posiadał jednak pasek, dzięki czemu talia Ewy Kasprzyk została podkreślona. 

Stylizacja Ewy KasprzykStylizacja Ewy Kasprzyk Fot. KAPiF

Aktorka uzupełniła sukienkę szykownymi czółenkami na niewielkim słupku. Stylizację wyróżniały również kobiece kabaretki. Z czarną kreacją kontrastowały czerwone paznokcie aktorki. 

Trzeba przyznać, że obydwie gwiazdy zaprezentowały się na ściance w trafionych stylizacjach. Srebrne kozaki dodały kreacji Joanny Liszowskiej nowoczesnego charakteru, zaś czółenka i kabaretki sprawiły, że Ewa Kasprzyk wyglądała bardziej szykownie. 


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.