Zjawiskowa Ewa Wachowicz olśniewa w kampanii Violi Piekut. Fani: Jak zawsze klasa!

Ewie Wachowicz stylu i klasy mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta. Dziennikarka pojawiła się w kampanii Violi Piekut i zachwyciła fanów.

Ewa Wachowicz zyskała popularność, kiedy ponad 30 lat temu zyskała tytuł Miss Polski. Dziennikarka słynie z dobrego wyczucia stylu. W najnowszej kampanii Violi Piekut prezentuje się olśniewająco. Krótki filmik zachwycił internautów. 

 

Ewa Wachowicz w kampanii Violi Piekut

Viola Piekut jest jedną z najpopularniejszych projektantek wśród polskich gwiazd. W jej kreacjach pojawiały się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Socha czy Patrycja Kazadi. W najnowszej kampanii Violi Piekut wystąpiła zaś Ewa Wachowicz

W krótkim filmiku możemy zobaczyć dziennikarkę w kilku kreacjach od polskiej projektantki. Nam Ewa Wachowicz spodobała się zwłaszcza w białej sukni o kroju marynarki. Dół kreacji ozdobiony był piórami. Głębokie rozcięcie pozwoliło zaś dziennikarce wyeksponować zgrabne nogi. Stylizacja prezentowała się niezwykle kobieco. 

 

Zdecydowanie bardziej energetycznie Ewa Wachowicz wyglądała zaś w pomarańczowym garniturze. Ten wyrazisty kolor dodał jej wizerunkowi blasku i świeżości. Film z kampanii bardzo spodobał się fanom dziennikarki. W komentarzach pod postem można było przeczytać:

Piękna kobieta i piękne kreacje.
Cudownie pani w intensywnych kolorach.
Jak zawsze klasa.
Olśniewająca!
 

Taki garnitur to świetna propozycja dla dojrzałych kobiet. Sprawdzi się on zarówno w stylizacji do biura, jak i na uroczyste wydarzenie. Ewa Wachowicz udowadnia, że garnitur w wyrazistym kolorze może optycznie odjąć kilka lat. W której stylizacji dziennikarka spodobała Wam się najbardziej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.