• Link został skopiowany

Julia Wieniawa na Halloween przebrała się za Pamelę Anderson. Po aktorce ani śladu

Julia Wieniawa zaprezentowała fanom swój tegoroczny strój na Halloween. Aktorka przebrała się za... Pamelę Anderson. W takiej wersji jej jeszcze nie widzieliście.
Julia Wieniawa na Halloween 2023 jako Pamela Anderson
fot. Instagram @juliawieniawa / Kapif

Choć Halloween w Polsce wciąż raczkuje, niemało polskich gwiazd celebruje amerykańskie święto i dzieli się z tym ze swoimi obserwatorami. Andrzej i Patrycja Sołtysikowie wyprawili huczną imprezę z niesamowitymi dekoracjami, Aleksandra Żebrowska pokazała fanom zabawny kostium, Kasia Tusk przyzdobiła wnętrza mieszkania wielkimi pająkami, a Maffashion - która według fanów "rozwaliła system" - przebrała się za... jednego z braci Kaczyńskich. Do miłośników przebieranek należy też Julia Wieniawa, która w tym roku zdecydowała się wystylizować na Pamelę Anderson.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek ma swoje zdanie o Halloween

Julia Wieniawa na Halloween przebrała się za Pamelę Anderson. Po piosenkarce ani śladu

"Pam jest gotowa!" - czytamy w jednej z relacji Julii Wieniawy na Instagramie. Aktorka, aby upodobnić się do Pameli Anderson, założyła obcisłą, czerwoną sukienkę oraz perukę z blond kosmykami. Całość dopełniła butami na wysokim obcasie, gwiazdorskimi okularami oraz długimi paznokciami. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy. Aktorce towarzyszył Nikodem Rozbicki, który z okazji Halloween wcielił się w rolę Tommy'ego Lee - eks partnera gwiazdy "Słonecznego patrolu". Jak wam się podoba?

Julia Wieniawa jako Pamela Anderson na Halloween 2023
Julia Wieniawa jako Pamela Anderson na Halloween 2023fot. Instagram @juliawieniawa

Małgorzata Rozenek, Edyta Pazura i Kasia Tusk wystroiły wnętrza specjalnie pod Halloween 

Polscy celebryci nie tylko lubią się przebierać z okazji Halloween, ale także ozdabiać wnętrza swojego domu. Przykładem jest Edyta Pazura, która słynie z nienagannego gustu estetycznego. Z okazji amerykańskiego święta w jej domu zapanował jesienny, nieco mroczny klimat, w którym nie brakuje nawet wydrążonych dyń. O podobne detale zadbała także Małgorzata Rozenek. Prezenterka ozdobiła każde pomieszczenie. Wrażenie robi już samo wejście, przy którym są nawet... podświetlane "duchy". Wyobraźnią wykazała się także Kasia Tusk. Miłośniczka elegancji w tym roku postawiła na stosunkowo proste, ale efektowne ozdoby. Z udostępnionych przez nią zdjęć, największą uwagę skupia ogromnych rozmiarów pająk. Córka Donalda Tuska zamontowała go do ponadczasowego kinkietu. Trzeba przyznać, że czarny pajęczak kontrastujący z beżową tonacją pomieszczenia zrobił robotę.

Julia Wieniawa
Julia WieniawaJulia Wieniawa wzięła udział w odważnej sesji. Ludzie pisali 'zero wstydu'/KAPIF
Więcej o: